Problem z wykonaniem screenshota, instalacja Visty

Witam, dziś wziąłem się za optymalizację Visty Home Basic brata. Ma on laptopa HP Compaq 6820s użyłem już CCleanera, sunrise vista konfigurator-a.

Ale chciałem jeszcze zrobi screen usług z CCleanera, gdy klikam w insert (print screen) nic się nie dzieje, ponieważ w paincie nie mogę wkleic screena bo go nie ma.

  1. Używająć partycji recovery, instaluje się mniej więcej Vista z tymi różnymi śmieciami? I są odrazu do wszystkiego sterowniki?

  2. Gdy klikam alt+c włacza mi się panel ati, gdy zmienię na alt+ctrl+q pojawia się panel gdy wcisnę jedynie alt, ale nadal nie działa mi c z kreską niezależnie jeśli zmienię na inną kombinację klawiszy.

w ati catylyst —> klawisze dostepu —> odznacz włacz klawisze dostepu ;]

Odznaczyłem i dalej nie działa

Tak,od razu wszystkie stery i śmieci producenta,godzina pracy z REVO w trybie zaawansowanym i można pracować na w miarę czystym systemie :smiley:

to po kombinuj jeszcze cos w tych, skrotach … mi sie wylaczylo

Zawsze muszę się upewnic cztli odpalam recovery z F8 bo tak mam. I odbywa się to na zasadzie zwykłej instalacji wybieram partycje i wszystko się instaluje?

ja bym wolał zainstalować system z normalnej płytki od MS, jeśli nie masz możesz pożyczyć od kolegi ale podczas instalacji użyć swojego klucza

producenci laptopów instalują całą masę zbędnego dziadostwa przez co system chodzi bardzo ociężale

Załatwic to by się pewnie dało, ale nie chce mi się szukac wszystkich sterowników.

Właśnie defragmentuje dysk na lapku perfect diskiem przeszło 1h i jest dopiero 57%, a najgorsze to to, że znikło podczas defragmentacji 20gb :o i nadal znikają gb. Mam nadzieję, że po defragmentacji te miejsce jakoś się odzyska, bo nie chce miec ochrzanu od brata, że przezemnie straciło się jakieś 40 gb, jeśli dojdzie do 30gb to przerywam defragmentacje nie mam zamiaru ryzykowac