Problem z wykryciem karty graficznej

Witam !

Otóż ostatnio zrobiłem format dysku systemowego,mam system od nowa i co za tym idzie brak sterowników.

Wszystko zrozumiałe,ale problem tkwi w tym, że nie mogę wykryć jaką mam kartę graficzną.

Ani Menadżer sprzętu, ani Everest Home, ani Aida nie potrafią wykryć jaką kartę mam. Pamiętam tylko,że to ASUS z chipsetem ATI, zintegrowany o pamięci 256mb. Na tym moja wiedza się kończy. Co mam zrobić w zaistniałej sytuacji ? Proszę o rzetelne odpowiedzi, gdyż zależy mi na tym aby jak najprędzej postawić komputer do pełnej gotowości.

Podaj model płyty głównej; do tego celu użyj> CPU-Z 1.55

Lub od razu pobierz sterowniki: http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Gigabyte 945GCMX-S2 z chipsetem Intel i945G oraz Southbridge 82801GB (ICH7 /R)

-taką mam płytę główną.

Pobrałem sterownik do VGA ze strony Gigabyte pod mój system XP 32 bit,uruchamiam instalacje i pojawia mi się error,że system nie spełnia wymagań - instalacja zostaje przerwana…

romero ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Pobierz Everesta i sprawdz jaką kartę graficzną wykrywa,everest jest na tyle dobry że bez żadnych sterowników wykrywa jaką masz kartę graficzną,jak mógłbyś wrzuć screena z menadżera urządzeń i pokaż rozwiń zakładkę karta graficzna.