Problem z wykrywaniem kodeków przez system windwos 7 pro 64b

A mianowicie posiadam Windows 7 Proffessional 64 bit i k lite codeck pack 32 bit pobierałem właśnie z dobreprogramy i tam update do tego mam wersje 8.8.5 ale żadne program go nie wykrywa camtasia recorder nie wykrywa dvix itp virtualdub tez żadnych nie wykrywa oprócz kodeka z frapsa a reszta to systemowe tak samo jak chciałem zainstalować x264vfw 32 i 64 tez nie wykrywało nie wiem co sie dzieje mam kompa czyściutkiego ostatnio skanowałem antywirus ashampo anti malvare morze mi ktoś pomóc naprawdę to jest uprzykrzające.

oskar119 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat wyląduje w koszu.

http://www.codecguide.com/klcp_64bit.htm

Witam :slight_smile:

czy nie lepiej zainstalować to

http://www.dobreprogramy.pl/PotPlayer,P … 22586.html

wersja 64

ale nie o filmy mi chodzi ja potrzebuje do kompresji czy tez renderowania po prostu mam problemy wymieniłem wyżej jakie programy mi nie wykrywają kodeków i jak to naprawić jeszcze raz mówię virtual dub camtasia recorder sony vegas pro nie wykrywają dvixa i innych kodeków zainstalowanych przez k lite codeck pack 8.8.5 próbowałem też instalować x264vfw 32 bitową wersje jaki i 64 tez nie wykrywało go nic jak nie k lite codeck pack to co wcześniej nie miałem takich problemów pomocy.

Nie jestem pewien ale wydaje mi się że te paczki kodeków nie zawierają koderów a tylko dekodery.

Proponuję poszukać w necie instalatorów koderów tych formatów.

A w jakiej paczce kodeków znajdę wszystkie kodery do konwersji filmów z frapsa do hd te kodery

Dodane 11.06.2012 (Pn) 17:11

halo

Dodane 11.06.2012 (Pn) 17:26

I jeszcze jedno pytanie czemu w zakładce w ffdshow koder mam tylko takie a nie ma team xvid i tak dalej MJPEG HUFFYUV FFV1 DV UNCOMPRESED A brak xvid i innych a na yt widziałem jak ludzie mieli normalnie w tej zakładce dekodery

Dodane 11.06.2012 (Pn) 21:32

Po instalacji tego k lite 64bit dalej to samo nie wykrywają go programy jakieś pomysły ?