Problem z wykrywaniem przez system smartfona z CM

Zastanawiam sie w czym jest problem… Komputer (Win 8.1) nie zawsze widzi telefon z CM12.1 (Android 5.1.1). Podpinam pod różne gniazda USB i nic, sterowniki mam zainstalowane więc nie powinno być problemu.

Ma ktoś jakiś pomysł jak to można naprawić? 

Pozdrawiam. 

Komputer nie widzi urządzenia czy go po prostu nie identyfikuje? Sprawdź czy za pomocą ADB jest wykrywany.

Włącz debugowanie USB i zmień typ pamięci z MTP/PTP na pamięć masową(powinno być w opcjach programistycznych lub ustawieniach pamięci)

Debugowanie włączone, zmiana pamięci? Nie widzę takiej opcji. 

Dziwne, raz działa raz nie, ale nie dziwi mnie to, CM12.1 na Sensation XE to nieoficjalny rom więc nie spodziewam się 100% bezproblemowego użytku :wink:

Jeżeli masz recovery typu CWM spróbuj zamontować kartę pamięci przez usb z jego poziomu. Jeśli się uda to wykluczy wszystkie awarie sprzętowe a winowajcą będzie sam CM

Nie znam się na typach recovery :stuck_out_tongue: nie wnikam, mam 4EXT Recovery i działa bardzo ładnie. Wszystko co chcę z jego poziomu zrobić to mi wystarczy :stuck_out_tongue:

Użyj ostatniej opcji z tego screena Klick. Oczywiście z podpiętą kartą micro-sd i kablem usb do komputera. Jeśli zostanie ona wykryta wykluczysz fizyczne uszkodzenie telefonu.