Problem z Wyłączającym się Komputerem

Witam,mam Problem z komputerem ponieważ od pewnego czasu wyłącza mi się on po około 20 minutach pracy.

Próbowałem już zainstalować Nowy system,ale nawet nie zrobię tego bo zanim go zainstaluje to już Się wyłącza.

Możecie temu jakoś zaradzić albo dać mi jakieś wskazówki co zrobić,by się nie wyłączał ?

Sprawdź temperatury programem HWMonitor i podaj markę i moc zasilacza :wink:

Moc Zasilacza:350 W i marka COLORS…coś tam :wink:

kivolek ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Czyli zasilacz nie najwyższych lotów :x to on może powodować wyłączanie. Sprawdź jeszcze temperatury programem który podałem wcześniej.

PS. Nie chce niedomówień więc zapytam: komputer wyłącza się normalnie czyli system się zamyka itd czy następuje reset komputera ?

Wyczyść dokładnie w środku kompa, poukładaj kable, zmień pastę na procesorze. Jeżeli nigdy tego nie robiłeś, lepiej zanieś komputer do serwisu, ponieważ przy wymianie pasty można łatwo uszkodzić mobo. Przede wszystkim zmień PSU na jakiś sensowny, np. coś ze stajni poniższych firm: Amacrox, Antec, Astec, be quiet, Chieftec, CoolerMaster, Corsair, Delta, Enermax, Enlight, Fortron (nowy, nieużywany), OCZ, PCPower&Cooling, Pentagram, Seasonic, Silver Power, Tacens, Tagan, Topower, Yesico, Zalman.