Problem z wyłączaniem się cs:go

Cześć, 

 

Mój problem polega na tym, że przeważnie (3/4 szans) wywala mi cs po załadowaniu mapy z komunikatem: “Program csgo.exe przestał działać.” Po prostu mapa się ładuje, przechodzę do kontynuowania przed wybraniem drużyny i zawiesza grę. Wcześniej nie było tego problemu, ale był inny. FPS spadały mi z 60-70 do 1 przez około 5 sekund co jakieś 2/3 minuty, czyli zwyczajnie miałam pokaz slajdów. Reinstalacja gry przyniosła jedynie skutki podane na samym początku. Wiem jedynie, że nie tylko ja mam ten problem. Kilka osób również zadawało mi pytania ntt., jednakże sama nie mam na to żadnej odpowiedzi.

 

Z góry dziękuję.  smile.png

 

Kiedyś miałem podobnie i pomogło mi obniżenie jakości tekstur. Nie gwarantuję że zadziała u ciebie.

Myślę, że konto nie ma nic do rzeczy. Pierwsze konto = gift od stycznia, drugie gift z mojego pierwszego konta. Wszystko działało perfekt, tydzień temu to wszystko się zaczęło. Na obu kontach jest to samo, bo konfiguracja nie jest przypisana do konta.

 

Dane z właściwości mojego komputera: http://scr.hu/6ena/kvq3a

Dodam, że grafika to Nvidia GT520

 

Wiem, że całość nie jest mocnym sprzętem, jednakże nigdy nie miałam żadnego problemu. 40-60 fps wystarczało mi bezproblemowo. :wink:

Napisz markę model zasilacza. Dodatkowo screen z HDTune z zakładki Health oraz z HWInfo zakładka Sensors (całe okno)