Problem z wyłączaniem się gier

Witam.

Mam problem dotyczący wyłączania się gier. Gdy odpale którąś i pogram koło pięciu minut ekran robi się na chwile cały czarny i po chwili wracam do gry. Za 30 sec to samo a za trzecim razem wszystko się wiesza i trzeba resetowac kompa (poprostu robi się czarny ekran i koniec). Dzieje się tak z prawie wszystkimi grami (w które kiedyś grałem bez problemów). Co to może być?

@edit

Ups. To chyba nie ten dział.

Mozna usunąć napisałem w grach.

przeinstalowywałeś sterowniki do karty graficznej?

Kiedyś ściągałem jakiś nowe sterowniki do karty graficznej, ale to było dawno i później wszystko działało normalnie.

to spróbuj teraz zainstalować inny

Niestety nic nie pomogło. Jakieś inne pomysły?

Moze napisz jaka masz krate graficzna ? :wink:

Po prostu przeinstaluj sterowniki.

ATI Radeon X1300/X1550 Series.

Pobrałem sterowniki do ATI Radeon X1300 bo dokładnie do mojej wersji nie ma.

Nie chcą się zainstalować. Tzn. wszystko idzie dobrze ale w trakcie wyskakuje kilka błędów, kończy normalnie instalacje ale nowych sterowników nie wykrywa.

Przeinstaluj grę oraz sterowniki.

Tyle że sterowników nie da się przeinstalować.

Wyskakują błędy, że nie można skopiowac jakiś tam plików, instalacja idzie do końca a sterowników nie wykrywa nowych.

Temperatury sprawdzałeś?

Nie. Trial tego Everesta mi sie skonczył (musiałem go kiedyś ściągnąć) i nie moge sprawdzić.

A nie wpadłeś na pomysł, żeby pobrać jakiś inny program lub inną wersję Everesta?

KLIK

Ja kiedys mialem podobny problem z radkiem hd2600 pro na agp poprostu koszmar ciagle jakies bledy albo cos

sterownikow szukalem kilka dni, i ciagle cos nie dzialalo :smiley:

Musialbys usunac je mialem kiedys jakis programik co usuwa wszystkie resztki po sterach i wtedy na nowo zainstalowac wtedy powinno dzialac :wink: