Problem z wyłączaniem sie komputera

Mój problem dotyczy tego , ze pracuje kilkanascie minut lub ponad godzine na komuterze i komputer uruchamia sie ponownie. Po uruchomieniu wyswietla mi sie blad . Ze system windows odzyskał sprawnosc po powaznym bledzie. Prosze o szybka odpowiedz.

programem debugging tools otwórz treść błedu (powodującego reset). W programie: otwórz > crash dump > i odszukaj na dysku C folderu Windows i w nim folder Minidump, a w tym folderze masz te błędy. Jak ci sie otworzy to na dole tekstu powinieneś mieć napis: probably caused by ‘jakiś plik’

Ja mam ten sam błąd i mam probably caused by ntoskrnl.exe i za licha nie wiem co jest przyczyną.

Zobacz też: panel sterowania > narzedzia administracyjne > podgląd zdarzeń > zakładka system

Powinieneś mieć tam jakiś błąd, zobacz

Jaki błąd?

Konkrety!

Mam dokładnie to samo i nie wiem co robić

Zakażdym razem kiedy włączam kompa to zaraz kiedy chcę uruchomić jakąś aplikację restartuje się i tak z 9 razy,a jak już zaskoszy to wyświetla się ten właśnie komunikat

Ze system windows odzyskał sprawnosc po powaznym bledzie.[/

:-x :-x :-x

Może spróbuj wyłaczyć resetowanie się komputera przy błędzie tu: Właściwości systemu -> Zaawansowane -> dolne Ustawienia (w uruchamianie i odzyskiwanie) -> odznacz “Automatyczne uruchamianie systemu”. Wtedy będziesz spokojnie mógł zapisać jaki błąd wyskoczy na niebieskim ekranie.

Ale ten bład będzie taki sam jak ten z minidumpa? Czyli np też bedzie informacja probably caused by np. ntoskrnl.exe?

Czy będzie więcej infomacji o błędzie?

Powinien pojawić się numer błędu, po kótrym będziesz mógł określić prawdopodobną przyczynę jego wystąpienia. Musisz zapisać sobie co następuje: “STOP: 0x000000xx” i później takim błędem pomęczyć google albo MS$.

ale ten błąd jest też widoczny w dzienniku zdarzeń (ten stop)