Problem z wyłączeniem powiadomień

Po aktualizacji do windows 20H2 zaczął się pojawiać problem z powiadomieniami zabezpieczeń widnows które pojawiają po zalogowaniu do systemu, w trakcie korzystania też się pojawiają.
Informują że zapora i antywirus nie działają. Po zainstalowaniu 20H2 miałem antywirus comodo wyłączony, zapora jest zawsze włączona, ogólnie nie korzystam z antywirusa. Powiadomienia w systemie wyłączyłem gdzie sie dało, teraz chyba tylko pozostał rejestr, tylko nie wiem gdzie to jest.
Na próbę też włączyłem antywirusa i nadal wyskakują powiadomienia o jego braku. Ewidentnie jest to jakiś błąd aktualizacji 20H2

Comodo wyłączony, to nie znaczy, że jego aplety nie działają. Po dokładnym usunięciu powinna zapora defender działać.
https://www.programki.pl/files/details/comodo-uninstaller.html
Comodo jest pełno w harmonogramie i usługach. O sterownikach updaterów nie wspomnę.

Chyba żle się wyraziłem. Zapora comodo działa i ma działać, w comodo wyłączyłem antywirusa i nie ma działać.
Mam problem z powiadomieniami windows, irytują mnie powiadomienia systemowe ( których nie mogę wyłączyć) o tym że komputer nie jest zabezpieczony.

Mam dokładnie taki sam system. Zapora defender działa. Widzę, że to nic strasznego - to niech działa wszystko.
Na innych systemach ostatnie 11 lat nie stosowałem ochrony antywirusowej. Ale gdzieś tam w windows 7 na laptopie był problem, bo zapora przestała działać. Skoro wszystko niebezpieczne z internetu blokowałem, to i po co mi dodatkowa ochrona, ale chciałem zapory. Padło na darmowe comodo. Zainstalowałem i chociaż odznaczałem dodatki dodatkowe - to zainstalowało mi się geekbundy i jakieś inne szkodniki. Ciekawe, że doinstalowało się jako osobne aplikacje.
Tego chamsko wirusostwa comodo nie strzymałem. Total uninstallem odinstalowałem komponenty, potem tą cholerną zaporę. inne
Okazało się, że wróciła mi systemowa zapora domyślnie sprawna. Komunikaty inne można było wyłączyć i przysiągłem sobie - żadnego comodo do ochrony.
Na Forum DP za dużo było tematów o uszkodzeniach systemów przez ten sławny AV.
Nie wiem tylko w czym zapora comodo miałaby być lepsze od systemowej windows?

Jeśli nie możesz wyłączyć powiadomień w Powiadomienia i akcje, to mi przykro. W pierwszym odruchu chciałem pomóc, ale to jest tak, jak wspomniałem - ochrona comodo choć wyłączysz - to aplety comodo działają i defender nie włączy się. Mnie raz na tydzień wyskoczy komunikat, że defender nic nie znalazł.