Problem z wypaleniem bootowalnej płyty

tak jak w temacie mam problem sciagnolem linuxa fedore 4 i386 ,byly zapakowane w rar,rozpakowalem je i zpisalem w ISO na 4 CD ,zrestartowalem kompa i pojawila sie informacja ze sprawdza plyte po czym zaladowal windowsa .Sprawdzilem wszytko to co pisaliscie w poprzednich tematach o instalacji.

Czy słuznie śmiem mniemac ze ten problem wynika z tego ze przed zapisaniem na CD rozpakowalem te pliki za pomocą programu winrar i dopiero potem zapisalem je na plycie (bo tak uznalem za stosowne,kierując sie intuicją) .

Czy jak zaopatrze sie w kolejne 4 plyty CD-R i wypale na nich jeszcze raz obraz bez rozpakowywnia plików (na których znajduje sie ów tajemniczy Linux ),czy wtedy ten problem zniknie ??

Czy mam tak uczynic?

prosze o pomoc z tym i dzieki

chcialbym wreszcie zobaczyc jak wygląda ten pingwin na moim kompie ,prosze o pomoc T_T


Zmiana tematu na mówiący o problemie

Areh

Słusznie śmiesz mniemać.

Dokładnie tak masz uczynić. Wypal płyty z obrazu ISO.

Temat ten już kilkakrotnie był poruszany, nawet na tym forum.

PS. Wczoraj pojawiła się Fedora Core 5

zrobilem dokladnie tak i nadal instalacja nie startuje

Jeżeli zrobiłeś dokładnie tak, to musi startować.

Napisz moze jak to zrobiłeś i co widzisz na płycie po włożeniu jej do CDROMu pod Windowsem.

nie wiem czy to o to chodzi ale to wygląda tak ------>> http://img475.imageshack.us/my.php?imag … tuu1rc.jpg

No to nie zrobiłeś dokłądnie tak jak pisałem. Nagrałeś obraz ISO na płytę, a nie płytę z obrazu. Tą możesz już wywalić i zrobić to jeszcze raz porządnie