Problem z wyściem z uśpienia

Witam

Niedawno kupiłem Acera Aspire 5735Z. Był na nim zainstalowany Linux Lunpus więc od razu zrobiłem formata i wgrałem Windowsa XP sp2. Mój problem polega na tym, że jeśli wprowadzę go w stan wstrzymania (tj sklapnę ekran, bądź przez kombinację klawiszy) to później nijak nie mogę go wybudzić. A jeśli chodzi o hibernację to proces ten jakoś długo trwa a w tym czasie lapek nie się zacina.

Mam jeszcze jedno pytanie w sprawie Bluetooth. Teoretycznie jest one zamontowane w tym laptopie, ale podczas instalacji sterowników wyskakuje błąd, że brak urządzenia

Bardzo proszę o pomoc

naciśnięcie przycisku zasilania nie wybudza go?

Właśnie, że nie wybudza. Nic nie pomaga.

Jaki masz komputer? Stacjonarny czy laptop?

Jeżeli laptop, to wyciągnij baterię, poczekaj 10-30 sekund i włóż ją z powrotem. Włącz laptop i zobacz, czy działa.

Jeżeli stacjonarny, to odłącz go z prądu, poczekaj 45-60 sekund i podłącz go do prądu z powrotem. Włącz komputer i zobacz, czy działa.

Komputer to lapto

Dzięki za radę ale to nie pomaga.

Problem musi być gdzieś indziej, ponieważ w trakcie uśpienia powinna się wyłączyć zielona dioda z zasilania i zapalić pomarańczowa bądź żółta ( przynajmniej tak na większości laptopów jest) a u mnie to się nie dzieje??

Prosze o dalsze rady

Dodane 23.01.2009 (Pt) 12:58

Dodatkowo.

Co ciekawe dziś zainstalowałem Windowsa 7 i wszytko pięknie śmiga. No poza Bluetooth, którego jak się dowiedziałem nie ma w moim lapku. Czyli z tego by wynikało że winny jest XP. Co może na to wpływać?? Jest jakaś funkcja XP do tego. Zarządzanie energią całe przejrzałem i to raczej nie to.