Problem z wyskakującym fałszywym ostrzeżeniem


(Scloud) #1

Witam!

W prawym dolnym rogu w trau pojawiła się ikonka fałszywego programu anti spyware.Usunąem już kilka zagrożeń Spybotem.Próbowałem także Hijackthis,dzięki niemu przywróciłem strone główną,ale nadal nie mogę usunać tej ikony.Proszę o pomoc.Dodaję loga:


(Gutek) #2

Użyj SmitFraudFix wybierz opcji nr 2 , oczywiście w trybie awaryjnym i po tym - Daj log z ComboFix


(Scloud) #3

Dzięki za pomoc.Ten dymek już nie wyskakuje :slight_smile: dla pewnosci zamieszczam log z Combofix o który prosiłeś.


(Gutek) #4

Już jest Ok


(Scloud) #5

Dzięki !

Jesteś wielki! :slight_smile: