Problem z wyskakującymi okienkami

(Zucha3) #1

Witam,

Mam problem z wyskakującymi okienkami w Mozilli Firefox (Na innych chyba nie występuję). Mam zainstalowanego Adblocka ale to nie pomaga. Jest to głównie jedna uporczywa strona *super-savings.cloriecounter.com* czasem wyskakują inne np coś z goodgame(chyba jakaś gra na onecie) lub *supersavings.brothalove.com/home*

Poniżej wklejam log z OTL i proszę o pomoc.

OTL: LOG

EXTRAS: LOG

(Acorus) #2

Odinstaluj pdfforge Toolbar v4.7,vShare.tv plugin 1.3.Użyj AdwCleaner http://general-changelog-team.fr/fr/dow ... adwcleaner z funkcji Skan a następnie Clean (w przypadku Visty/Windows7 uruchom z prawokliku jako Administrator).

Pokaż nowy OTL.txt

(Zucha3) #3

Usunąłem vShare.tv plugin 1.3, ale niestety nie mogę usunąć pdfforge Toolbar v4.7. Podczas prób usunięcia występuje problem ze znalezieniem lokalizacji pliku i wyświetla się komunikat: Funkcja której próbujesz użyć znajduje się w niedostępnym zasobie sieciowym.

Próbowałem odnaleźć pdfforge Toolbar.msi, znalazło plik o wskazanej nazwie lecz bez lokalizacji a we właściwościach znalazłem tylko adres: *http://download.mybrowserbar.com/vkits/dlv1/827316/pdfforgeToolbar.msi*

typ: Pakiet instalatora windows

Nazwa w pamięci podręcznej: pdfforgeToolbar[1].msi

Niestety nic więcej i nie wiem jak mam usunąć ten Toolbar.

Wykonałem potem skan i czyszczenie AdwCleanerem, a oto log z OTL

Pozdrawam

(Acorus) #4

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

W AdwCleaner użyj opcji Odinstaluj (Uninstall).

(Zucha3) #5

Wykonałem a oto log z OTL po wykonaniu skryptu i czyszczeniu - LOG

Niestety okienko dalej wyskakuje :frowning:

(Acorus) #6

Reset Firefoxa: Pomoc-Informacje dla pomocy technicznej-Zresetuj program Firefox

(Zucha3) #7

Niestety dalej wyskakuje mi to okienko...

pdfforgetollbar dalej nie został usunięty może to jest powód?

(Acorus) #8

Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa "Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje."

(Zucha3) #9

Przeskanowałem wszystko i usunąłem wszystko co znalazło niestety problem dalej występuje :frowning:

Wysłałem PW ze screenami.

PS. Wyskoczyło mi okienko z nowym adresem strony tym razem: *lp.bigfarm.goodgamestudios.com/?country=pl&pid=787&camp=1&gid=15&cid=7086&tid=%20Hd10Qexrm3*

(Acorus) #10

Usuń wszystkie skróty przeglądarek z Pulpitu / Menu Start / Paska zadań. Utwórz nowe skróty ręcznie.

Pokaż nowy OTL.txt

(Zucha3) #11

OTL LOG

Już myślałem, że uwolniłem się od tego okienka ale niestety znów wyskoczyło. Wydaje się tylko jakby troszkę rzadziej wyskakiwało.

(Acorus) #12

Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

(Zucha3) #13

wykonane niestety okienko znów wyskoczyło :frowning:

-- Dodane 03.09.2013 (Wt) 15:20 --

Są jeszcze jakieś pomysły co mógłbym zrobić by to okienko nie wyskakiwało?