Problem z wyskakującymi reklamami, otwieranych w nowych oknach przeglądarki. tradeadexchange


(Monster003) #1

Proszę o pomoc w usunięciu infekcji  tradeadexchange. Przy wchodzeniu na podstrony w nowych oknach pojawiają się reklamy  z tej strony.

Programy antywirusowe nie dają rady.

Próbowałem różnych przeglądarek wszędzie to samo. Przywracałem do ustawień domyślnych. Usuwałem Geek Uninstaller. Resetowałem router do ustawień fabrycznych. Wszystko na nic ... cały czas wyskakują mi te cholerne okna.. Poza tym wątpię ze to będzie wina routera ponieważ na moim drugim komputerze 4 letni staruszek, nie ma żadnych problemów z reklamami. Kiedyś tylko raz mi się przytrafiła podobna sytuacja z takim cholerstwem ale poszukałem trochę po internecie i po wielu godzinach znalazłem film gdzie gościu miał identyczny problem i cały ten wirus leżał w rejestrze, skasowałem i elegancko śmiga cały czas. Nowy komputer mam może od 2 miesięcy i już taki syf się wgrał. Bardzo bym prosił o pomoc. Nie jestem sam w stanie tego rozwiązać.

FRST http://wklej.org/id/1884040/

edit.

Problem występuje w przeglądarkach IE , FF i Google Chrome 

Zainstalowałem Opere i tam normalnie wszystko śmiga zero reklam 

Proszę o pomoc 

edit.

FRST http://wklej.org/id/1884157/

Addition http://wklej.org/id/1884158/

Shortcut http://wklej.org/id/1884159/

Przepraszam za błąd


(Spandau) #2

FRST przy prawidłowym ustawieniu http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiazkowy-478727t.html tworzy trzy raporty. Na tym forum zgodnie z regulaminem wymagane jest zaprezentowanie wszystkich trzech, a nie tylko jednego.