Problem z wyskakującymi reklamami, otwieranych w nowych oknach przeglądarki. tradeadexchange


(Monster003) #1

Proszę o pomoc w usunięciu infekcji  tradeadexchange. Przy wchodzeniu na podstrony w nowych oknach pojawiają się reklamy  z tej strony.

Programy antywirusowe nie dają rady.

Próbowałem różnych przeglądarek wszędzie to samo. Przywracałem do ustawień domyślnych. Usuwałem Geek Uninstaller. Resetowałem router do ustawień fabrycznych. Wszystko na nic … cały czas wyskakują mi te cholerne okna… Poza tym wątpię ze to będzie wina routera ponieważ na moim drugim komputerze 4 letni staruszek, nie ma żadnych problemów z reklamami. Kiedyś tylko raz mi się przytrafiła podobna sytuacja z takim cholerstwem ale poszukałem trochę po internecie i po wielu godzinach znalazłem film gdzie gościu miał identyczny problem i cały ten wirus leżał w rejestrze, skasowałem i elegancko śmiga cały czas. Nowy komputer mam może od 2 miesięcy i już taki syf się wgrał. Bardzo bym prosił o pomoc. Nie jestem sam w stanie tego rozwiązać.

FRST http://wklej.org/id/1884040/

edit.

Problem występuje w przeglądarkach IE , FF i Google Chrome 

Zainstalowałem Opere i tam normalnie wszystko śmiga zero reklam 

Proszę o pomoc 

edit.

FRST http://wklej.org/id/1884157/

Addition http://wklej.org/id/1884158/

Shortcut http://wklej.org/id/1884159/

Przepraszam za błąd


(Spandau) #2

FRST przy prawidłowym ustawieniu http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiazkowy-478727t.html tworzy trzy raporty. Na tym forum zgodnie z regulaminem wymagane jest zaprezentowanie wszystkich trzech, a nie tylko jednego.