Problem z wysłaniem poczty z outlocka przez bramke yahoo

Jak w temacie. Posiadam 2 konta pocztowe jedno to onet a drugie mam na yahoo. Z yahoo mam problem z wysłaniem poczty pojawia mi sie taki komunikat (Zadanie “pop.mail.yahoo.co.uk - Wysyłanie” zgłosiło błąd (0x800CCC0D):"Nie można odnaleźć zerwera e-mail.Sprawdź informacje…), poczta przychodzaca działa poprawnie. Wydaje sie że ustawienia mam poprawne ale nie jestem do końca pewien.Prosiłbym o jakąś pomoc w tej sprawie i ewntualne pokierowanie mnie co i gdzie powinienem zmienić.Pozdrawiam serdecznie

Muszisz po prostu podać prawidłowy adres serwera wysyłania. Sprawdź jak powinna być skonfigurowana skrzynka w pomocy na stronie skrzynki.

ok. to sprawa wygląda tak, miałem błąd literowy w adresie wychodzącym, ale nawet po poprawieniu tego nie dziala. Nadal wyskakuje błąd.Może ktoś używa outloka 2003 i ma konto ja yahoo? Niestety wskazówki ustawienia poczty jakie znalazłem na yahoo nic nie pomagają. Zmieniałem juz porty z 25 na 587 ale niestety nic nie pomaga. Jeszcze jakieś sugestie?

Złączono Posta : 03.12.2006 (Nie) 22:30

Widze ze nie ma rozwiazania na mój problem. Może przynajmniej ktoś by mi powiedział jak ma ustawionego swojego outlocka do wysyłania wiadomości przez yahoo?Pozdrawiam serdecznie