Problem z wysłaniem poczty

Proszę o pomoc w sprawie niemożności wysłania poczty. Uzywam Outlooka i po kliknięciu w +wyślij+ to wyskakuje mi błąd i pisze że zostałem wpisany na czarna liste DSBL. Częstop korzystam z poczty więc staram sie nie wysyłać spamów i niechcianej poczty.

Jak mogę sobie z tym poradzić?

Opcja Szukaj się kłania Panie…

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?=&p=954173

Przykro mi , ale najłatwiej poradzić sobie tak - rejestrujesz się na gmail’u :slight_smile:

Danielson nie zarzucaj mi że nie szukałem podobnych tematów na forum . Ten problem już sie pojawił na forum, wiem, ale jak zauważyłeś wystąpił on tez u mnie. Tak więc przydażył mi sie on powtórnie.

Problem polega na tym że ten kłopot odnosi sie tylko do outlooka a nie do zablokowanego IP. A uważam tak dlatego, że nie moge wysyłac meili z outlooka ale moge je wysyłać z poczty bezpośrednio na wp gdzie mam swoje konto.

Może jest coś z moim outlookiem nie tak? Pomóżcie proszę

A z jakiego serwera korzystasz? - ja z wp.pl i nie mam żadnych problemów

Bardock ma rację przeprowadź się na g-maila i jak by to dalej było to zainstaluj Thunerbirda jest prawie taki sam jak Outlook tylko że tuner… ma filtr antyspamowy

Czy to znaczy ze logi sa czyste?

Przed chwila przeszukalem kompa AVG Anti-spyware i znalazlo mi cos o nazwie Downloader. W logach tego nie ma? A jak jest to jak to usunac?

http://www.wss.pl/Articles/9192.aspx może coś z tego pomoże ci :slight_smile:

jeśli nadal masz problem z outlookiem a używasz outlook express to wejdz w konta i właściwości konta a tam w zakładce serwery zaznacz na samym dole SERWER WYMAGA UWIERZYTELNIENIA to rozwiąże Twój problem z wysyłanim wiadomości.pozdrawiam

Bardzo ciekawe podejście. Skoro ma Outlooka i na nim ma problemy to po co piszesz, że ma włączyć uwierzytelnienie w Outlook Express? Powinien raczej sprawdzić, czy w Outlooku ma włączone to uwierzytelnienie a nie w Outlook Express.

metoda która podałam jest sprawdzona i likwiduje problem właśnie w outlooku Express nie wiem czy działa np. W M Office Outlook 2007 więc podaje konkretny przykład bo nie chce wprowadzić w bład.

Tak, tylko problem dotyczy Outlooka więc po co najpierw piszesz rozwiązanie a później piszesz, że nie wiesz czy w nim działa? Metoda ta to nie żaden trik a oczywistość, ponieważ teraz praktycznie każda skrzynka pocztowa wymaga uwierzytelnienia. Opcja ta jest dostępna w każdym programie obsługującym e-maile nawet jeśli taki program mamy na wyposażeniu komórki czy innym urządzeniu, które nie jest komputerem.

Kurde dopiero po waszej dyskusji doszedlem do wniosku ze uzywam outlook expres i nie wiedzialem ze jest jakas roznica miedzy outlook a outlook expres. przepraszam za wprowadzenie w blad.

Złączono Posta : 06.09.2007 (Czw) 18:11

Wszedlem w konta i zaznaczylem opcje o uwierzytelnieniu ale nic to nie zmienia nadal jest ten tekst o zablokowanym IP i nic sie nie wysyla.

ciesze się ze chociaż tyle udało sie ustalic :smiley: . a teraz spróbujmy inego rozwiązania… adresy IP często są tez blokowane przez zapory naprzykład systemowe wiec należy to ustalić czy twoja zapora systemu Windows tego nie blokuje. Należy wejść w panel sterowania–> centrum zabezpieczeń i w zaporze systemu wejść w wyjatki i zobaczyc czy Twój program pocztowy Outlook Express znajduje się tam i jest zaznaczony. Jeśli posiadasz jakis program typu zapory sieciowe (firewalle) należy również odblokować.

Niestety nie bylo w tym okienku mojego outlooka. wiec nic nie odznaczylem

w takim razie w wyjatkach nalezy dodać program outlook express i zaznaczyć i sprawdzić czy poczta działa.