Problem z wysłaniem załącznika w mailu i zamulenie kompa

Witam Szanownych Forumowiczów!

Zwracam się z prośbą o pomoc: Mam konto e-mail na onecie i nie mogę z niego wysyłać załączników (ani rarów, ani innych rozszerzeń) jest to na bank wina mojego kompa, bo z innego kompa wysyła normalnie! Mam zainsalowanego NOD’a 32, nic nie wykrył, defragmentowałem dysk, nie pomaga, próbowałem tez na wyłączonym antywirusie, ale to nic nie daje! Od kilku dni zauważyłem też spowolnioną pracę kompa! Jestem mało zaawansowany, proszę o wyrozumiałość i pomoc, bo nie wiem za co mam sie zabrać! :shock:

Pozdrawiam i licze na Waszą pomoc! :slight_smile:

Powiec coś wiecej na temat problemu. W jaki sposób nie możesz tych plików załączyć ? Dajesz na załącz pliki i co ?

Jak dla mnie, nie ma to nic wspólnego z wirusem.

P.S. Defragmentowanie dysku na wirusy ? A to ci nowość :]

Przeskanuj na spyware i adware(Spybot )

Nie defragmentowałem dysku na virusy, zrobiłem to gdyż chciałem uporządkować pliki, przeciw virusom skanowałem NODem32, źle się zrozumieliśmy! :slight_smile: sprawa z tymi załącznikami wygląda tak: w okienku załącznik wybieram plik do zaladowania (724 kB-wiec mały) i klikam wyślij… czekam około 30s-1min! wyświetla mi sie okno, że nie można wyświetlić tej strony… klikam na wykryj ustawienia sieci, czekam chwilkę i pojawia sie komunikat:“Wystąpił błąd”, “Najprawdopodobniej przekroczony został górny bezpieczny limit wielkości załączników lub nastąpiło zerwanie połączenia”. mam nadzieję, ze tym razem dobrze opisalem :stuck_out_tongue: Pozdrawiam

Złączono Posta : 07.10.2006 (Sob) 8:33

Witaj Darvist!

Jak byś mógło mi doradzic jeszcze czym przeskanować, to byłbym wdzięczny. Sorki, ze zadaję tak podstawowe pytania, ale nie jestem jeszcze zaawansowanym użytkownikiem… :smiley: Pozdrawiam