Problem z wysokimi pingami w Netii

Witam. Mam problem. Użytkuję Netię 1MB i też nie jest za fajnie. Grając w sieciówki, pingi skaczą na Polskich serwerach od 90 do 140. Napisałem 3 maile do Netii. Zobaczymy, może odpiszą. Ale na czym może polegać problem? Problemy z serwerem Netii? Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Proszę o odpowiedzi.

Potwierdzenie:

493379382.png

może być kilka powodów, jesteś za daleko centrali, korzystasz podczas z programów wykorzystujących sieć co zwiększa ping,

zainstaluj program cfosspeed często obniża ping w grach

senz71 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Tak, ale gdy już zainstalowałem cFosa, to nie może tam czegoś porobić, bo mam tracenie stu-procentowe pakietów. :evil:

Już zmieniam. :slight_smile:

to dodaj do wyjątków ten program w zaporze jaką posiadasz, powinno to rozwiązać problem.

Zaraz popróbuję z cFos’em. A co jeszcze polecacie?

Dzwoniłem dzisiaj do netii, i powiedzieli mi, że to jest albo wina wirusów itp., albo centrala jest przeciążona czy coś takiego, i nie mogą nic z tym zrobić. :expressionless:

Używam Firefoxa. :slight_smile: