Problem z wyśrodkowaniem flash

Witam

Mam baner flash zapisany w ten sposób:

Alternative content

Get Adobe Flash player[/code]

próbowałem kilku sposobów wyśrodkowania go niestety żaden z nich nie reaguje czy mógłbym prosić o jakieś wskazówki ?

Jeszcze sprawa dość prosta ale nie działa :confused: dany baner na początku zapisałem aby zdjęcia przeskakiwały z prędkością 2000ms co jest dla mnie stanowczo za szybko zmieniłem więc prędkość w pliku .fla na 7000ms zapisałem, a baner nie reaguje :confused:

Mateusz1985 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ponieważ musisz na serwerze podmienić plik swf. Co do wyśrodkowania, musisz określić rozmiar, po czym dodać margin 0 auto, spróbuj tak:

drobok dziękuję ponownie za odpowiedź i za próbę pomocy :slight_smile:

w celu wyśrodkowania dodałem według instrukcji:

Alternative content

Get Adobe Flash player[/code]

nie poskutkowało

w przypadku gdy zamieniam oba pliki czyli .swf i .fla pojawia się znów sam baner bez zdjęć.

czy w jakiś sposób należy również zmodyfikować swfobject lub expressinstall ? aby dane zdjęcia się wyświetlały ?

Ten div się podmienia z tym object. Musisz to wstawić w osobnego div’a z tymi atrybutami.

Alternative content

Get Adobe Flash player
[/code]

A co do swf, u mnie krucho z edycją plików fla. Pewnie zapomniałem go podmienić w ostatnim temacie.

Ma być: “var adresDane:URLRequest = new URLRequest(”./flash/baza.xml");" (w as pliku fla)

Ponownie dziękuję za pomoc.

Czy w jakiś sposób dodaje się na tym forum jakieś plusy, że pomogłeś lub coś w tym rodzaju ?

Z chęcią wystawiłbym CI jakiś dobry koment ;p ale nie wiem jak.

serdecznie pozdrawiam

Nie ma tutaj nic takiego :slight_smile: Dziękuję mi wystarczy :))

Nie ma potrzeby dawać dodatkowego DIV. Wystarczy w CSS:

#myContent object {

margin: 0 auto;

display: block;

}

Tylko że on nie wstawia swf przez object z tego co widzę. Ale może jestem ślepy, bo i późno.