Problem z wysuwaną wtyczką społ. Facebooka (ucięta)

Witam. Mam problem na swojej stronie. Otóż po prawej stronie mam wtyczkę społecznościową do facebooka. Jednak po najechaniu na nią, jest ona ucięta. Są 4 kolumny osób i właśnie czwarta jest ucięta. Nie wygląda to dobrze. Ponadto nie wiem czemu są tylko 2 wiersze osób i pod tym jest puste pole. Link do strony link

Zapewne będziecie potrzebować jakiegoś kodu. Przyznam, że wtyczka do wordpressa ma kilka plików, więc nie wiem, z którego pliku potrzebny Wam będzie kod. Dodatkowo zapytam czy to może być wina strony facebookowej? Czy raczej po prostu gdzieś w kodzie strony jest błąd.

Jak dodasz szerokość równą 200px do #facebook_right iframe to się przestanie ucinać.

Dla ścisłości, plik “style.css”, wierz 11 (dopisz podkreślone):

Moim zdaniem to sprytny sposób na reklamę swojej strony, ale może nie …

Nie, nie żadna reklama. Przecież widzicie, że jest problem z tą wtyczką. Dzięki za pomoc. Zaraz zabiorę się za to.

Dodałem szerokosc 200px, i zniknęły ucięte postacie. Jednak teraz jest niesymetrycznie. Teraz mam ludzie wyświetlają się 3x3. Czy da się rozszerzyć tę wtyczkę aby pokazywała 4x4?. Albo lekko skrócić, żeby pokazywała 3x4 (czyli, żeby tego pustego pola z prawej nie było).

Znacie jeszcze może rozwiązanie problemu powtarzających się osób w tej wtyczce społecznościowej.

Dla poszerzenia na 4 kolumny i 3 wiersze należałoby:

(w tym samym pliku co wcześniej)

  • w wierszu 3, dla #facebook_div zmienić szerokość na 240px

  • w wierszu 9, dla #facebook_right zmienić szerokość na 240px i “right” na -244px

  • w wierszu 11, dla #facebook_right iframe zmienić szerokość na 240px

Dodatkowo, w skrypcie odpowiedzialnym za wysuwanie tej listy, zmienić wartość “chowanych” pikseli z 200 na 244

css

l3

#facebook_div {

    height: 353px;

    overflow: hidden;

    width: 240px;	<-po zmianie

}


l9

#facebook_right {

    background-color: #FFFFFF;

    border: 2px solid #3C95D9;

    height: 353px;

    position: fixed;

    right: -240px;	<-po zmianie

    width: 240px;	<-po zmianie

    z-index: 10005;

}


l11

#facebook_right iframe {

    border: 0 solid #3C95D9;

    height: 360px;

    left: -2px;

    overflow: hidden;

    position: static;

    top: -3px;

    width: 240px;	<-po zmianie

}

Skrypt po zmianie, z wartością “244” (z mojego pkt. widzenia siedzi on w sekcji head, Ty będziesz musiał go chyba poszukać)

Jest tylko “mały” haczyk, wtyczka z mojej strony wyświetla 9 osób, przez co po zmianach są 3 wiersze, dwa pierwsze z czterema osobami i trzeci z jedną… z tego względu naszło mnie pytanie, czy ta wtyczka nie ma jakiś opcji konfiguracyjnych, co może też skłaniać do zastanowienia nad potrzebą jej ręcznego modyfikowania (dawno nie korzystałem z WP i nigdy nie stosowałem żadnych wtyczek do fb).

Wydaje mi się, że ten problem nie jest związany z samą wtyczką, a z api fb, ale mogę się mylić. PS. Jeśli dobrze rozumiem o co chodzi z brakiem symetrii (lista osób za bardzo po lewej?), to z pominięciem powyższych zmian, powinno wystarczyć dodanie do pliku css:

.fan_box .connections .connections_grid {padding-left: 5px !important;}

“!important” dodany profilaktycznie :wink: