Problem z wysuwaniem się "tacki" nagrywarki dvd

Tak jak wyżej nie wysuwa się za każdym razem wspomniana tacka. Po naciśnijęciu przycisku słychać lekkie stukanie pojedyncze proporcjonalnie do 1 nacisku guzika. Sprzęt jest na gwarancji chyba do połowy listopada br. Co mam robić poza oddaniem sprzętu do serwisu?

Jak jest na gwarze to ją oddaj bo po co masz się trudzić i sam naprawiać?? Pozatym by trzeba ją rozkręcić i zobaczyć co jest nie tak.

Myślę, że gwarancja będzie najlepszym rozwiązaniem, po co masz się z nagrywarką męczyć.

leonxel ,

tak jak koledzy wyżej gwara najlepszy pomysł ale mam pytanie:

czy jak w Mój Komputer naciśniesz na napęd PPM i wtedy na Wysuń, to za każdym razem się wysuwa?

Miałem podobny problem , z tym że już bez gwarancji. Obiawy te same. Gwarancja jest po to żeby z niej korzystać.

Aprzy okazji mógłbyś podać nazwę producenta i model takiego badziewia.

To jest Lite-ON 16A1H w podpisie pisze.

Takie rzeczy sie zdażają przy tanich nagrywrakach.

To wszystko tłumaczy! Na gwarancje z tym!

Tak, za każdym razem gdy ma się wysunąć tacka to przycina się. Nie ważne czy jest uruchamiane “wysunięcie” z Mojgo komputera czy z innego menadżera plików typu Commnader. Chyba gwarancja będzie najlepszym rozwiązaniem.

ja mam z nagrywarką taki problem że gdy próbuje otworzyc to wysuwa sie jakis cm a pozniej spowrotem sie zamyka ;/ i nie wiem co sie stało…

Jak macie gwarancje, to lepiej nie majstrowac bo mogą się w sklepie przyczepic, że to wy to zepsuliscie właśnie przez majstrowanie!