Problem z wysuwaniem się "tacki" nagrywarki dvd

(Leonxel) #1

Tak jak wyżej nie wysuwa się za każdym razem wspomniana tacka. Po naciśnijęciu przycisku słychać lekkie stukanie pojedyncze proporcjonalnie do 1 nacisku guzika. Sprzęt jest na gwarancji chyba do połowy listopada br. Co mam robić poza oddaniem sprzętu do serwisu?

(adam749) #2

Jak jest na gwarze to ją oddaj bo po co masz się trudzić i sam naprawiać?? Pozatym by trzeba ją rozkręcić i zobaczyć co jest nie tak.

(Marcin0392) #3

Myślę, że gwarancja będzie najlepszym rozwiązaniem, po co masz się z nagrywarką męczyć.

(Ciupa Michal) #4

leonxel ,

tak jak koledzy wyżej gwara najlepszy pomysł ale mam pytanie:

czy jak w Mój Komputer naciśniesz na napęd PPM i wtedy na Wysuń, to za każdym razem się wysuwa?

(judy) #5

Miałem podobny problem , z tym że już bez gwarancji. Obiawy te same. Gwarancja jest po to żeby z niej korzystać.

Aprzy okazji mógłbyś podać nazwę producenta i model takiego badziewia.

(Emilmlo) #6

To jest Lite-ON 16A1H w podpisie pisze.

(Himmak5g) #7

Takie rzeczy sie zdażają przy tanich nagrywrakach.

(Keymen3) #8

To wszystko tłumaczy! Na gwarancje z tym!

(Leonxel) #9

Tak, za każdym razem gdy ma się wysunąć tacka to przycina się. Nie ważne czy jest uruchamiane "wysunięcie" z Mojgo komputera czy z innego menadżera plików typu Commnader. Chyba gwarancja będzie najlepszym rozwiązaniem.

(Bananekhwdp) #10

ja mam z nagrywarką taki problem że gdy próbuje otworzyc to wysuwa sie jakis cm a pozniej spowrotem sie zamyka ;/ i nie wiem co sie stało.....

(Keymen3) #11

Jak macie gwarancje, to lepiej nie majstrowac bo mogą się w sklepie przyczepic, że to wy to zepsuliscie właśnie przez majstrowanie!