Problem z wyswietlaczem bialy ekran i nic wiecej!

Witam mam sprawny telefon w 100% wyswietlacz niby tez jest sprawny lecz gdy sie zapali swieci sie tylko na bialo i nic nie widac na nim czy ktos wie czego to moze byc wina i jak to naprawic? cris19@vp.pl pozdrawiam:)

włożyłeś karte SIM :stuck_out_tongue: ?

najprawdopodobniej masz zwalony soft gdyż jak załączysz komórke to pokazuje sie tylko biały ekran i nic po zatym(fon nie chce sie dalej uruchomić).Wiec wychodzi na to że wyświetlacz masz sprawny!

nawet gdyby nie włożył to powinien mu wyskoczyć odpowiedni komunikat! a z tego co napisał żaden komunikat mu sie nie wyświetlił! :wink:

wiec karte sim napewno wlozylem a co do tego softu to nie jestem pewien czy to to bo telefon dziala chodzi wszystko tylko ze po omacku na bialym ekranie :frowning:

Być może wyświetlacz Ci wysiada mialem taki problem kiedys rozkręciłem telefon na części pierwsze podkręcałem wszystko i pomogło na niedługo poźniej pomogało tylko “duszenie telefonu” żeby cos zobaczyc i skonczylo sie na wymianie wyswietlacza :evil:

A może tak podasz jaki to telefon :slight_smile:

wiec jest to se k750i :mrgreen:

to jest nowy telefon?

w sumie to nowy malo uzywany ale nie mam do niego gwarancji wiec nie moge oddac na serwis :frowning:

a probowales wyciagnac baterie, puzniej ja wlożyć spowrotem, a nastepnie dlugo przytrzymac klawisz wlanczajacy telefon (umnie to podzialalo i tez mam SE tylko ze T230) :slight_smile: