Problem z wyświetlaczem w SE W850i

witam

ostatnio kupiłem na allegro SE W850i.wszytsko by było dobrze ale…gdy ruszam górną częścią telefonu w dół lub w góre to robi się jakby takie przejście odrócone kolory.a nieraz wyświetlacz robi się biały i takie wąskie paski.czy to jest wina wyświetlacza czy taśmy??ile może kosztować naprawa???aha i jeszcze jedno pytanko.czy lampka w tyłu telefonu obok aparatu(to się nazywa chyba flash) musi się cały czas świecić??koleś od którego kupiłem telefon mówi że tak jest w tym telefonie.czy jest jakis patch żeby wyłaczyć tą lampke??POMOCY!!BŁAGAM POMÓŻCIE! !!

Sprawdź funkcję latarka czy jakie ma ustawienia. Co do wyświetlacza to może być tak, że taśma łącząca płytę główną ma już dość.

a jak wejśc w ustawienia latarki??

dobra mam. ustawienia mam na wyłaczone!!czy są jakies patche żeby usunąć tą świecącą lampke???pomóżcie!!

Zjebany telefon kupiłeś i to tyle

Gość Cie w Konia zrobił bo w SE da sie latarke wyłączyć (w każdym modelu jeśli takowa jest) tak nie powinno być w dodatku z tym ekranem to pewnie do wymiany ;/ ze 30 zł zapłacisz w serwisie … Pewnie coś przy nim kręcił albo spadł mu ten telefon… ja bym mu negatywa dał chyba że kupiłeś za 20 zł