Problem z wyświetlaniem fotek

Mam mały ale uciążliwy problem z wyświetlaniem miniaturek foto w systemie.chodzi o to ze po kliknięciu na fotke nie wyświetla mi z prawej strony w zakładce szczegóły miniatury fotki, a ponadto jeżeli ustawię w zakładce widok miniatury to tylko wyświetlają sie ikony programu obsługującego grafikę.jak sobie z tym poradzić?

A moze zapodałbys screena łatwiej by bylo :roll:

Zrób tak, jak masz fotkę kliknij prawym, potem Właściwości i zmień: Podgląd obrazów i faksów systemu Windows i zastosuj :smiley:

Niestety zmiana programu otwierającego fotki nie rozwiązuje problemu.Ja je moge w powiększeniu przy użyciu dowolnego programu graficznego ogladać bez problemów. chodzi tylko o brak miniatur

Nie bardzo łape o co ci się rozchodzi,może poprostu w /widok/i zaznacz miniatury ?

Mam zaznaczone miniatury ale zamiat nich widze tylko ikony programu obsługującego grafikę w moim przypadku ACDSee

yacek, jaki masz system operacyjny?

windows xp

to napisz teraz z łaski swojej co robisz po kolei, bo nie rozumiem (i chyba nie tylko ja) o co chodzi

no to jeszcze raz Jeżeli ustawie widok ikon w formie miniatur to zamiast miniatur fotek tapet itp widze tylko powiekszone miniatury graficzne programu którego używam do przeglądania grafiki w moim przypadku ACDSee

zamiast miniatur obrazów widzisz ikony z napisem ACDSee, czy źle zrozumiałem?

Dobrze zrozumiałeś

No i tak bedzie jak masz ten program :roll:

Niestety nic nie poradzisz

Odinstaluj ACDSee restart kompa, potem na nowo zainstaluj program ale nie rób jego domyślnyą przegladarką plików graficznych i edytor :smiley:

dzięki za zainteresowanie ale chyba ACDSee nie jest przyczyną ponieważ używam go cały czas a problem wystąpił pare dni temu

Możliwe że parę dni temu naklikałeś coś przez przypadek i skojarzyłeś pliki graficzne z Acdsee.

Zastosuj sie do porady Gutka2222 :!: :!: :!: