Problem z wyświetlaniem ikon

Witam. Mam problem z poprawnym wyświetlaniem ikon:( Nie wiem co się porobiło bo nie używałem żadnych programów zmieniający wygląd visty :frowning: Przesyłam screena 9cdec15e0018e07e4f05e0b2 proszę o pomoc:)

PPM na ekran-widok,sortuj według.Posprawdzaj ustawienia.Pasek zadań złap myszą za krawędź i pchaj w dół-jeśli chcesz zmniejszyć.

niestety nie działa :frowning: :frowning:

…jeżeli nie pamiętasz co pogrzebałeś w systemie , zawsze możesz przywrócić system do stanu w którym

wszystko było ok ! , oczywiście jak nie wyłączyłeś wcześniej przywracania systemu :slight_smile:

Możesz wcześniej sprawdzić w ustawieniach kompozycji rozmieszczenie ikon w pionie i poziomie ,

może grzebałeś coś w rozdziałce ?

Teraz to już nic nie zrobisz. Na przyszłość uzywaj programów typu desktopOK.

Sprawdź czy to przypadkiem nie wina ustawień z rozmieszczeniem ikon (pion/poziom).

W WinVista (bo po wyglądzie wnioskuję, że taki masz system) PPM na pulpicie, klik na “Personalizuj”, potem w opcje koloru okien i w oknie jakie się pokaże (znakiem rozpoznawczym są takie kolorowe kwadraty, chyba wiadomo co określające ;)) klikasz w link na dole z zaawansowanymi ustawieniami (zapomniałem jak on się nazywa dokładnie :D, tu masz screen poglądowy z Win7). W okienku jakie się pojawi (na screenie to zatytułowane “Kolor i wygląd okien”), na rozwijanej liście odnajdź elementy nazwane “Rozmieszczenie ikon (pionowe/poziome)” i sprawdź jaki mają rozmiar (u mnie przykładowo ustawione jest na 32/32 - sam sobie tak ustawiłem -, a standardowo jest… powinno być chyba 48/72 - z Twojego screenu wnioskuję, że masz wartości niższe nawet od moich).