Problem z wyświetlaniem obrazu na monitorze

Witam. Mam problem taki jak w tytule. Sprawa jest trochę skomplikowana, bo miałem coś pomóc znajomej osobie, która jest niewidoma. Ma specjalny program, który czyta jej wszystkie komunikaty windowsowe i inne rzeczy… Po włączeniu komputera “pokazuje się komunikat” (tzn. nie widać go, bo ekran jest kompletnie pusty, nie dociera do niego sygnał z komp) że brakuje sterowników do przechwytywania obrazu… Nie za bardzo wiem, co mam zrobić. Monitor, kabel jest na pewno sprawny, bo podłączałem do laptopa i wszystko działa. Macie jakieś pomysły?

Podaj typ komputera /laptopa / Model karty graficznej z Everesta Ultimate Trial version http://www.instalki.pl/programy/downloa … dition.php

Model karty sprawdze, ale co do tego prog z linka nie ma opcji, i tak nie zobacze wynikow bo w ogole nie ma obrazu…

Spróbuj uruchomić komputer w trybie awaryjnym,Monitor powinien ruszyć.

Jest jeszcze jedna ciekawostka bo monitor BIOSu tez nie wyswietla… I wlasnie nie wiem, moze to karta graficzna, ale czy wtedy windows wywalalby komunikat o brzmieniu jak wyzej?

Sprawdź czy karta graficzna nie ma 2 wyjść na monitor , niektóre karty nie mają automatycznego przełączania i sygnał nie dociera do monitora .[monitor jest przypisany do jednego wyjścia]

Tylko jedno…