Problem z wyświetlaniem reklam w Google AdSense

Witam,

Założyłem sobie konto w Google AdSense do wyświetlania reklam na mojej stronie WWW. Konto zostało aktywowane, wkleiłem kod wygenerowany do wyświetlania reklam na stronie, w Panelu ustawień reklamy w Google jest wszystko dobrze, wybrałem rodzaj wyświetlania reklam, wszystko zostało zaakceptowane a mimo tego na mojej stronie nie wyświetlają się reklamy tylko takie coś jak na screenie w załączniku do postu. Cała strona jest napisana tylko w HTML’u.

W czym jest problem, wie ktoś może?. Co oznacza ten tekst w ramce w screenie w załączniku?. Jak zrobić żeby reklamy były wyświetlane?.

post-24589-13856533605917_thumb.jpg

http://www.google.pl/support/adsense/bin/answer.py?answer=32745&topic=8526

za kilka godzin powinno już być ok :wink:

Dzięki za odpowiedz. Poczekam zobacze co będzie za kilka godzin.

Reklamy niby się wyświetlają, kod dałem na każdej podstronie ale jeszcze coś jednego zauważyłem ( nie wiem czy tak ma być czy coś jest nie tak czy coś Google źle robi ) otóż na jednych podstronach reklama wyświetla się w języku polskim a na innej podstronie wyświetla się reklama w języku angielskim a jeszcze na innej podstronie w ogóle się nie wyświetla. Czym to jest spowodowane?. Jest szansa to jakoś poprawić czy tak musi być?. Bo jak zauważyłem na innych stronach które mają reklame Google AdSense wszystko jest wyświetlana prawidłowo ( reklamy w języku polskim, na wszystkim podstronach, żadnych reklam po angielsku czy brak reklam ).

Google wyświetla reklamy dostosowane do zawartości Twojej strony. Przypuśćmy, że na pierwszej podstronie masz tekst o bankowości- wyświetlą ci sie reklamy banków itp. Na drugiej podstronie masz artykuł o komputerach, wiele anglojęzycznych nazw- wyświetla się reklamy sklepów komputerowych itp (w jęz. PL, ENG lub innym). Jeśli Google nie znajdzie odpowiednich reklam dla Twojej strony pokaże reklamy organizacji charytatywnych (lub co innego, zależy od indywidualnych ustawień)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Reklama_kontekstowa