Problem z wyświetlaniem się stron

Hejka

Mam taki mały i przykry problem z wyświetlaniem się niektórych stron. Używam Firefoxa, ale problem dotyczy również IE oraz Opery. Mianowicie podczas łączenia się z niektórymi stronami np stroną polskiego radia, czy stroną z rozkładem pkp wyskakuje mi okienko, z takim zdaniem: “Serwer http://www.rozklady.pkp.pl odpowiada zbyt powoli!”. Głupia sprawa, tymbardziej, że przeskanowałem kompa programem antywirusowym, antispyware, windows defenderem, sprawdzałem czy może zapora czegoś nie blokuje i czy czasem nie mam uruchomionych jakiś procesów, które mogłyby wydać się podejrzane. Sprawdzałem w ustawieniach - “ciasteczka” - Firefoxa czy czasem “on” czegoś nie blokuje, ale też nic :confused: Wsumie nie wiem co mogłoby to powodować. A w nocy co lepsze strony, o których piszę wyżej wsumie ładują się normalnie. Nie wiem czy to wina mojego kompa czy może wina serwerów odpowiedzialnych za udostępnianie tych stron?

Jak ktoś miałby jakiś pomysł co mógłbym ewentualnie zrobić w tej sprawie to z chęcią się z nim zapoznam :smiley:

Z góry dzięki za podpowiedzi, peace :smiley:

wina łącza.