Problem z wyświetlaniem stron w tych samych przeglądarkach

Mamy bardzo dziwny problem. Zrobiłem stronę u mnie na FF3.5, IE8, Chrome wyświetla się dobrze. Lecz u niektórych kolegów (mniejszość) którzy też mają FF3.5 strona jest rozjechana. Co mnie bardzo dziwi gdyż w tych samych przeglądarkach powinno się dobrze wyświetlać. Jedyne co mogę powiedzieć to to, że ta strona została zamieniona w miejsce starej i jedyne co mi przychodzi do głowy to to, że się kod dobrze nie odświeżył.

Ale strona jest źle wyświetlana że coś się rozjeżdża czy po prostu u niektórych nie wyświetla nowej strony tylko starą

Na moje oko wygląda to tak jakby pół strony było nowej a pół starej.

Jedyne wyście, odświeżaj do upadłego. Jestem dość niedoinformowany co do tego błędu, bo tylko dostałem screen’a i z wyglądu widzę, że to FF3.5, ale nie wiem czy strona została otwarta 1 raz po zmianie, czy to już ciągle tak jest.

Niech usuną ciasteczka z Twojej witryny. Może jest błąd w konstrukcji polegający na różnych rozdzielczościach?

Spróbuj usunąć na serwerze całkiem stara stronę (styl) i wgrać potem nową (nowy) tak jakby na czysto. Może to pomoże.

W przypadku firefoxa niech koledzy użyją kombinacji CTRL+SHIFT+R

W przypadku internet explorera CTRL+F5

Czy wszyscy mają tą samą rozdzielczość ekranu ?

Pokombinuj z rozmiarami okna przeglądarki (poszerzaj też tak żeby wchodziło poza ekran).

Jeżeli winna jest inna rozdzielczość ekranu to daj na body szerokość strony na której jest dobrze.

body { widht: xxxx; }

Problemem może nie być sama przeglądarka czy też kod strony. Wiele osób instaluje dodatki do FF typu flash-blocker które zmieniają kod strony przez co może ona się inaczej wyświetlać u tych osób.

zwykłe F5 z 20x dało rade