Problem z wyświetlaniem stron

Witam

Od jakiegoś czasu, kiedy próbuję wejść na strony takie jak lastfm, myspace, facebook, wyświetlają mi się w ten sposób:

post-85874-13856534134444_thumb.jpg

Zainstalowałam FlashPlayera, najnowszą Javę, nie pomogło. Co może być tego przyczyną? Mam Wina XP, korzystam z Opery, ale w IE wszystko wygląda tak samo.

Pozdrawiam

Anul

viewtopic.php?p=1574889#p1574889

Wydaje mi się, że to ten sam problem - zablokowane adresy ze stylami. Ale jeśli dzieje się to w dwóch przeglądarkach, może oznaczać, że nie one “filtrują”, tylko inny program (ogniościanka?).

Style z myspace i facebooka mają w adresach wyraz static, więc może to jest przyblokowane?. Na lastfm również występuje ten wyraz, ale nie w adresach ze stylami.

Jeżeli tutaj - http://nasza-klasa.pl/ jest podobnie, to raczej na pewno chodzi o *static*.

W przeglądarce MSNowskiej jest to samo, nasza-klasa chodzi normalnie.

EDIT. Weszłam na lastfm i w zablokowaną zawartość, nie ma w niej nic zablokowanego. :? A zrzut ekranu w tamtym wątku wygląda tak smao jak mój.

Zły przykład podałem z tą n-k :/. Jeśli masz to zablokowane, to dla każdej strony oddzielnie np.

http://static.ak.fbcdn.net/ dla facebooka.

W ogóle coś blokowałaś? Jeśli tak, to czym? Co tam masz zainstalowane z “anty” programów?

Spotkałem się kiedyś z przypadkiem, że część zawartości www była przyblokowana przez admina sieci - za duży ruch był generowany i sieć dostawała czkawki. Jakie Ty masz łącze? Łączysz się może przez router?

Nie przypominam sobie, żebym cokolwiek blokowała. Strona do której link podałeś, nie otwiera się:

post-85874-13856534135868_thumb.jpg

tak jak wiele innych, może to się jakoś ze sobą łączy?

Programy ‘anty’? Mam tylko avastowego antywirua. Łaczę się przez router, wspólnie z sąsiadami - oni nie mają takich problemów.

Mowa była o trzech, teraz zrobiło się wiele :smiley: ;). Jeżeli na pewno nie masz tego poblokowane w przeglądarkach, to nie tu należy szukać przyczyny.

Wyłączasz i sprawdzasz. Oczywiście tylko pod Operą :slight_smile: . Pod IE nie radzę :twisted: , jeśli masz uruchomione GG - wyłącz, działa na silniku badzIEwiaka .

A kto ten router konfigurował/uje, kto nad nim trzyma pieczę? Jeśli nie Ty, musisz spytać się tego kogoś, innej rady wydaje mi się nie ma.

Jeżeli wcześniej wszystko było oki, najwidoczniej ktoś grzebał w ustawieniach. Samo raczej się nie popsuło.

To jest tak, że podane wyżej stronki wyświetlają się tak jak mówiłam - do innych w ogóle dotrzeć nie mogę, ale to już ‘olałam’. :wink:

Z gg nie korzystam, PuTTy mam nadzieję sie nie liczy? :slight_smile: Niestety i to nic nie dało

Nie ja, wolałabym nie wiedzieć co by się działo gdyby dostał się w moje ręce… Mam tak od kiedy zrezygnowałam z usług poprzedniego dostawcy… Ok. pół roku.

Daj log z Hijackthis

Znaczy nowy zawalił sprawę, ale Ty niestety również. Takie rzeczy zgłasza się po kilku dniach najwyżej. Trudno teraz będzie udowodnić, że tak się działo od początku, wtedy mogłabyś dostać zwrot części kasy.

Nie pozostaje Ci nic innego jak skontaktowanie się z dostawcą/administratorem sieci.

Ech, postaram się dorwać gościa od neta, co moze być trudnym zadaniem, ale. :wink:

W dniu 11.05.2008 , o godzinie 13:37 został dopisany post przez Anul

Podbijam.

Witam.

Mam podobny problem więc nie chce dublować tematów i się dołącze.

Używam Firefoxa 2.0.0.14. Otóż strony wyświetlają mi się poprawnie tylko obrazki są zmniejszone. Mam takie info w czarnym pasku nad obrazkiem, np.:

“Zmniejszono: 80% z normalnej wielkości [640 x 507]. Kliknij, aby zobaczyć cały obrazek.”

A właśnie obrazek nie jest duży i mógłby być spokojnie wyświetlony w całości i jest to trochę denerwujące. Ostatnio instalowałem Service Pack 3 i może to jest tego przyczyna? Ma ktoś podobny problem? Jak to rozwiązać?

W logu czysto