Problem z wyswietlaniem stron :(

Witam wszystkich. Mam spory problem z netem, a dokładnie z wyswietlaniem stron (szybkoscia) Na wstępie:

  1. Mam neo128 (wiem ze to nie cudo) ale do tej pory stronki ładowałały mi sie ładnie,

  2. Mam FF 1.04 z wtyczkami

(Flash got, Flash Block i Tabbrowser) i ze sposobem na przyspieszenie zamieszczonym na forum przez manioo

…::Konkrety::…

No wiec tak: do środy necik chodził ladnie bez rzadnych problemów wyswietlał zdjęcia na stronkach - poprostu ładował sie szybko.

W srode wieczorem totalnie sfiksował :frowning: teraz stronki łądują sie po1-2min :frowning: FF jakby nie korzystał ze swojej pamieci podręcznej (zawsze jak była pusta pamięć i FF pierwszy raz wchodził na daną stronke tak sie działo a potem jak była w pamieci było juz ok i szybko sie logowało) jest tak zawsze np vortal ładuje mi sie 2min zanim wszystkie obrazki wyswietli i wogóle

…::Co juz zrobiłem::…

  1. Wyczysciłem Pamiec podreczna Ff

  2. Przeinstalowałem FF

  3. Sprawdziłem wszystkim na szkodniki (AVK 2005, Ad-aware, Spy-Boot [aktualne bazy])

  4. Usunęłem tempy Wina (nie wiem po co ale myslałem ze to pomoze :stuck_out_tongue:

5.Sprawdziłem na Explorerze to tam chodzi normalnie jak zawsze chodził

6. NIE MAM PRZEKROCZONEGO LIMITU POBRANYCH PLIKOW

Niestety nic nie pomogło ;(

Wiec o co biega?? czy ktoś mógłby mi pomóc, bede zobowiązany

Z góry dziekuję za zainteresowanie i pozdrawiam.

Jestes pewny??

daj loga

A przeinstalowywałeś ją czyszcząc rejestr z pozostałości programem Jv16 Powertools i kasując folder : C:\Documents and Settings\Nazwa-Konta\Dane aplikacji\Mozilla ??

Pamiętaj, że przed wywaleniem folderu Mozilla musisz porobić kopie wszystkich zakładek, motywów, rozszerzeń etc.

Przecież kolega chyba powiedział, że na IE działa wszystko OK.

Przepraszam ze dopiero teraz.

Damian zrobiłem juz wczesniej tak jak mówiłęs i nic to niestety nie dało…

nie wiem czy to jakis wirus tylko do FF czy co sie stalo :frowning: ale chodzi naprawde fatalnie, nawet gorzej od IE…

-------------------------POST 2-----------------------------

Witam Udało mi sie rozwiazac problem !!

PS. Mozna zamknąc