Problem z wyświetlaniem

Mam taki problem który mnie krochę irytuje, a mianowicie wyświetlany obraz na monitorze nie jest taki jak powinien być. Podczas przesówania okienek na pulpiecie można dostrzec niezbyt miłe dla oka przesunięte prawędzie (wygląda to tak jak by odświerzanie monitora nie nadążało za ruchem okienka). Szczególnie denerwujące to jest w grach, podczas np szybszego obrotu w grach typu Prey, Doom itp obraz nieładnie przesówa się w poziomie.

Posiadam laptop Aristo Prestige V200 (2 GB RAM, Core 2 Duo 2.0 GHz, Geforce 9650M GT). Dzieje się tak na wyświetlaczu laptopa (60 Hz) jak i na podłączonym Monitorze CRT Samsunga (85 HZ). Posiadam Win XP, oraz sterowniki VGA pod niego (raczej są dobre - dostarczone wraz z laptopem).

Zdjęcie poniżej przedstawia zarys mojego problemu (chodzi o tą przesuniętą krawędź - podczas przesówania okienka jest ich dużo więcej ale ciężko zrobić zdjęcie).

Nie wiem czym to może być spowodowane i prosze o pomoc…

0957af729b0cd675m.jpg

Zainstaluj najnowsze sterowniki i spróbuj zmienić odświeżanie na większe

A skąd mam ściągnąć te najnowsze ster pod XP ? (ciężko je znaleźć) ;/

Na wyświetlaczu laptopa 60 Hz to jest max, natomiast na stacjonarnym z 85 Hz jest ten sam efekt, więc wątpię że to wina częstotliwości odświeżania ekranu…

http://www.aristo.pl/sterowniki.php - tu nie ma?

http://www.searchengines.pl/Sterowniki- … 11243.html

Na stronie Aristo sa te starsze.

Ale mniejsza o to - zainstalowałem już te najnowsze ale dalej to samo ;/

Ale przed instalacja nowych odinstalowywałeś stare i czyściłeś po nich śmieci? I przeinstalowywałeś directx?

zainstalowałem te nowe sterowniki nawet na czystym xp i dalej to samo…