Problem z wyświetleniem dostępnych sieci bezprzewodowych

Jak wyświetlić dostępne sieci bezprzewodowe jeżeli “Panel sterowania -> połączenia sieciowe -> i w tym okienku z lewej strony ‘zadania sieciowe’ wciskam 'Wyświetl dostępne sieci bezprzewodowe”(skopiowałem z tego forum) NIe ma czegoś takiego. A wgl to w kompie kolegi (sąsiada) chcę go podłączyć do nas do internetu. Ja mam laptopa i podłączony bezprzewodowo do router, siostra ma PC i anteną(z radiówki) podłączyłem bezrzewodowo do internetu. Tylko u kolegi jest problem bo on ma jakiegoś dziwnego xp i na dolnym pasku po prawej nie ma tych komputerków, i nie może wybrać sieci bezprzewodowej i nie może sie podłączyć do routera ;/ . Prosze powiedzcie jak można zrobiś żeby mógł “Wyświetlić dostęone siecie bezprzewodowe”. !!

Nie zrozumiałem dokładnie jak to jest u tego kolegi ale jeżeli niema on ikony karty sieciowej w ‘Połączeniach sieciowych’

a jest ona podłączona pod komputer to spróbuj odinstalować sterownik karty (jeżeli był wogóle instalowany) i zainstaluj ponownie

wtedy powinna pojawić sie karta w Połączeniach sieciowych i bedzie można wyświetlić pobliskie sieci

A jeżeli chcesz aby pojawiała sie ikonka karty koło zegarka to kliknij PPM na karte sieciową WiFi > Właściwości i zaznacz opcje

Pokaż ikone w obszarze powiadomień

A jeżeli nie o to ci chodzi to opisz sytuacje dokładnie i podaj konkretnie system jaki masz

Pozdrawiam

Krzysiek

XP a w połączeniach sieciowych jest tylko że " Połączenie lokalne" i nie da się wyświetlić “Dostępnych sieci bezprzewodowych” Mi chodzi tylko o to by koledze zmienić. ALe nie moge u niego wybrać z poosród dostępnych bezprzewodowych

Kamrol49 , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj ten temat.

viewtopic.php?f=16&t=394978