Problem z wyświetleniem strony

Witam

Mam problem, z wyświetleniem strony, pociełem layout (zrobiłem odnosinik do pewnej podstrony) i gdy otwieram w Operze lub w Mozilli wszystko jest ok, problem się zaczyna w IE, strona wygląda jak by była źle ułożona.

ps. link do Strony przypominam na stronie jest tylko dla próby zrobiona jedna podstrona i tam własinie jest błąd (widoczny w IE)

ballackph5.gif

Napiszę prostym językiem.

I to jest właśnie ogólnoświatowy problem Internet Explorera. Nie jest on do końca zgodny z obowiązującymi standardami. A ponieważ większość ludzi na świecie używa Internet Explorera to ludzie tworzący strony chcąc uzyskać największą odbieralność swoich “dzieł” dopasowją je do wad Internet Explorera. Wtedy takie strony mogą niezbyt poprawnie lub trochę inaczej wyglądać w przeglądarkach Opera oraz Firefox. Podsumowując: świat standardów stoi na głowie a wielkie koncerny (np: Microsoft), które mogłyby zrobić z tym jakiś porządek, bo mają ku temu środki i siłę przebicia, dopasowują tylko swoje nowe produkty do starych błędów, wymuszając na całym świecie stosowanie ich pseudostandardów.

Jeśli wyszła Ci strona poprawnie wyświetlana w Operze i Firefox’ie to bardzo dobrze. Niech użytkownicy Internet Explorera martwią się co jest nie tak z ich przeglądarką.

Przestańmy wreszcie dopasowywać się do tego co najpopularniejsze i niezbyt dobre. Przecież Opera i Firefox to wyśmienite przeglądarki, dużo lepiej spełniające wymogi zgodności ze standardami.

Sory że pisze post pod postem, ale “UMX” to nie rozwiązuje mojego problemu, a także nie wnosi nic do tematu.