Problem z wysyłaniem danych z formularza

Wysyłam dane z formularza, ale podczas wysyłania nie pokazuje mi się żadny komunikat, że zostało coś wysłane. Szukałem już wszystkiego i nie wiem jak z tym zadziałać. Poniżej przedstawiam kod strony tzw send.php

<?php


								 if (!$nimie || !$nemail)


 {

	print "Nie zostały wypełnione wszystkie pola";


 }

// odbieramy dane z formularza

$nimie = $_POST['nimie'];

$nulica = $_POST['nulica'];

$nkod = $_POST['nkod'];

$nmiasto = $_POST['nmiasto'];

$nkraj = $_POST['nkraj'];

$ntel = $_POST['ntel'];

$nemail = $_POST['nemail'];

$ndata = $_POST['ndata'];

$oimie = $_POST['oimie'];

$oulica = $_POST['oulica'];

$okod = $_POST['okod'];

$omiasto = $_POST['omiasto'];

$okraj = $_POST['okraj'];

$otel = $_POST['ntel'];

$oemail = $_POST['oemail'];

$fimie = $_POST['fimie'];

$fulica = $_POST['fulica'];

$fkod = $_POST['fkod'];

$fmiasto = $_POST['fmiasto'];

$fnip = $_POST['fnip'];




if($nimie and $nulica and $nkod and $nmiasto and $nkraj and $ntel and $nemail and $ndata and $oimie and $oulica and $okod and $omiasto and $okraj and $otel and $oemail and $fimie and $fulica and $fkod and $fmiasto and $fnip) {


    // łączymy się z bazą danych

    $connection = @mysql_connect('localhost', 'root', '')

    or die('Brak połączenia z serwerem MySQL');

    $db = @mysql_select_db('zamowienie', $connection)

    or die('Nie mogę połączyć się z bazą danych');


    // dodajemy rekord do bazy

    $ins = @mysql_query("INSERT INTO zam SET id='', nimie = '$nimie', nulica = '$nulica', nkod = '$nkod', nmiasto = '$nmiasto', nkraj = '$nkraj', ntel = '$ntel', nemail = '$nemail', ndata = '$ndata', oimie = '$oimie', oulica = '$oulica', okod = '$okod', omiasto = '$omiasto', okraj = '$okraj', otel = '$ntel', oemail = '$oemail', fimie = '$fimie', fulica = '$fulica', fkod = '$fkod', fmiasto = '$fmiasto', fnip = '$fnip', ");



// ID dodanego rekordu    

$id = mysql_insert_id();


if($ins) echo "Twoje zamówienie zostało zapisane pod numerem ".$id." 
 Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług.";

else echo "Nastąpił nieoczekiwany błąd. Skontaktuj się z administracją za pomocą formularza."; 


    mysql_close($connection);

}


?>

Dodam jeszcze, że po wysłaniu formularza z pliku nr 1 do pliku nr 2, gdzie jest wykonywanie całej akcji na monitorze nic mi się nie pokazuje, a do bazy nic nie jest do pisane. Gdzie robię błąd? Jakiegoś znaku mi brakuje? Czy może jakaś inna pomyłka?

Witam

Podaj jeszcze kod formularza.

Pozdrawiam

Hmm masz włączoną obsługę błędów bo na bank tu masz błąd

$ins = @mysql_query("INSERT INTO zam SET id='', nimie = '$nimie',

W ten sposób dodajesz puste ID, a zapewne w polu masz ustawione auto increment, po prostu pomiń ten element.http://www.w3schools.com/sql/sql_insert.asp poza tym proponuje zapoznać się ze składnią… EDIT poza tym całość zawiera jeszcze błędy logiczne ogólnie jakaś rzeź… np sprawdzasz warunki które nie stanowią dopełnienia zbiorów logicznych, a co za tym idzie można podjąć akcje, których ten formularz nie przewidzi najzupełniej. Przykładowo

if (!$nimie || !$nemail)

{

   print "Nie zostały wypełnione wszystkie pola";

}

if($nimie and $nulica and $nkod and $nmiasto and $nkraj and $ntel and $nemail and $ndata and $oimie and $oulica and $okod and $omiasto and $okraj and $otel and $oemail and $fimie and $fulica and $fkod and $fmiasto and $fnip) {

Poniższe nigdy nie będzie spełnione ($nimie przypisana jest po jej wystąpieniu), to znaczy dopóki nie będzie zmiennych globalnych, ale wtedy bez sensu jest przypisywanie…

if (!$nimie || !$nemail)

{

   print "Nie zostały wypełnione wszystkie pola";

}

// odbieramy dane z formularza

$nimie = $_POST['nimie'];

timeo , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w nazwie. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat viewtopic.php?f=16&t=394978