Problem z wysyłaniem info do innego uzytkownika

próbuję wysłać kilka wiadomości na prywatny adres użytkownika i wszystkie wiadomości pozostają w wiadomości oczekujące na wysłanie,czy ktoś może mi powiedzieć w czym jest problem

Może ja spróbuję…

Problem jest w tym, że podałeś praktycznie zero informacji, które pozwoliły by Ci pomóc.

Jakie wiadomości? e-mail, komunikator internetowy, jeszcze coś innego?

Jaki programem próbujesz wysyłać te nie dochodzące wiadomości?

Jaki system operacyjny?

Numer buta… a nie, to na tym forum potrzebne nie będzie :smiley:

próbuje wysłać info do innego użytkownika z forum dobre programy, poprzez jego profil. wczoraj mi się udało i dostałem odpowiedzi a dzisiaj wszystkie zostają w skrzynce i oczekują na wysłanie już od kilku godzin…

Jak ten użytkownik odwiedza forum, to dopiero owa wiadomość dochodzi.

Jeśli go nie ma to wiadomośc oczekuje na dostarczenie.

Rozumisz ?? :mrgreen:

Nie rób z tego, aż takiego problemu :wink:

Aaa… o to chodzi. W stu procentach poprawną odpowiedź uzyskasz pewnie od któregoś z administratorów forum. O ile zechce/zechcą odpowiedzieć, oczywiście. Ja mogę tylko przypuszczać, że chodzi o jakiś problem z serwerem albo (co bardziej prawdopodobne) bazą danych obsługująca forum. Trzeba czekać aż “się naprawi” :).

Swoją drogą, też się czasami zastanawiałem jaki jest cel w tym, że wysłane PM-y trafiają do kolejki na kilkanaście - kilkadziesiąt minut zamiast być wysłane od razu. Czasami pomagało wylogowanie się i ponowne zalogowanie za kilka minut. Chociaż to może być tylko mój mylny wniosek na podstawie obserwacji :).

Ooo… Jeżeli to rzeczywiście tak działa, to znowu dowiedziałem się czegoś nowego. Dzięki za rozjaśnienie :-).

dzięki, chyba racja, że muszę poczekać aż sie samo naprawi… niestety…

dzięki i pozdro

miłego wieczoru dla wszystkich

:o :twisted:

Napisałem Ci przecież, iż te wiadomosci oczekują na dostarczenie !!

Użytkownik odwiedzi forum, wiadomość zostanie do niego dostarczona i już !!

Nie ma czym się martwić.