Problem z wysyłaniem mail-i

Zainstalowałem sobie dzisiaj program IncrediMail XE. Mam jeden problem: nie mogę wysyłać mail-i, a odbierać tak. Myślę, że mam może źle skonfigurowane konto. Może ktoś wie jak skonfigurować pocztę z interii. Z góry dzięuję za pomoc

Dobry wieczór :smiley: Alien ja posiadam konto w interii, jak je skonfigurowac, hmmm :smiley: . Serwer poczty wysyłanej (SMTP) to: poczta.interia.pl Serwer poczty przychodzącej(POP3) jest identyczny :smiley: .SMTP to port 25, natomiast POP3 to port 110. No może jeszce się przydać takie coś, że: SMTP-Autoryzacja-powinna być ustawiona na:"Sprawdzaj dla SMTP (wg RFC 2554, natomiast POP3 - Autoryzacja _Normalna…hm, to chyba wszystkie aspekty techniczne ustawienia konta :smiley: .chyba…Pozdrawiam

Dokładnie mam tak ustawione, ciekawe więc czemu mogę odbierać mail-e a nie mogę ich wysyłać :frowning:

Zeby wysłac e-maile musisz miec ustawione autoryzacje poczty!! Zaloguj sie na poczte w tradycyjny sposób i daj Pomoc. Tam jest jak skonfigurowac najpopularniejsze programy! Jesli nie bedzie do Incredimail Xe to zobacz sobie na przykładnie innych.

Właśnie o tą autoryzację chodziło. Teraz wszystko gra :slight_smile:

Dziękuję za pomoc :]

Czyli jak ustawić autoryzacje na IncrediMail ? :expressionless:

Posty kosz

nie na temat