Problem z wysyłaniem poczty przez o2.pl

Mam konto pocztowe na o2.pl Chcę wysłać do kolegi 5 zdjęć (razem ok 1,5mb) Nie ma mozliwości tego wysłania gdyż pasek postępu dochodzi mniej więcej ok. 4 kreseczki i występuje błąd. Pozatym wszystko trwa b. długo. Mam łacze 256/128!

Mi tam działczy elegancko.

Może super mailem ci sie uda wysłać.

Poczytaj

Stary… mam to samo! To jest bład poczty :smiley: Niektórym dziala niektórym nie :smiley: Puytałem sie na ewnym forum i jedyne wyjscie to zakładac konta aż trafisz an takei gdzie bedziesz mógl wysyłac załączniki!

tylko widzisz ja moge wysyłać załaczniki, ale bardzo małe ok 800kb a na innym koncie np. wp mogę 5 mb sprawnie wysłać

Aha, to chyba rzeczywiście… mam podobnie bo wysłylalem 500 kilobajtowe to do 800 chyba tez moge :smiley: a chodzi mi abys tworzył konta na o2.pl.

mam jeszcze 1 konto na o2.pl i jest to samo

:smiley: Być moze nic z tego… moze to taka sciema :smiley:

trace zaufanie do o2.pl

Nie tylko ty! !!

używam także konta na gmail.com

Kiepas wyślij pięć maili po jednym zdjęciu. :lol:

Kiepas napisał


używam także konta na gmail.com


Mam idealnie tak samo mam konto na gmail.com i idzie wysłać wszystko

a na o2.pl niemożna dużo maili wysłać pozatym nietkóre maile są blokowane ktróre wysłali mi koledzy więc niepolecam konto na o2.pl

czy wysyłasz wiadomości z poziomu strony czy za pomocą klienta pocztoewgo ??

Jeżeli to drugie w opcjach konta zwiększ max limit czasu serwera.

Niestety nie bardzo to skutkuje w przypadku o2. Może mają ostatnio jakiś problem, nie wiem. :smiley:

Nie mam pojęcia dlaczego tak macie.

Ja mam tam poczte juz chyba ponad 2 lata i wszystko ladnie chodzi.

Załączniki nawet mam po 12 MB i normalnie wysyla

Hehe… moze tobie! SPoko jest poczta na o2.pl poniewaz mozesz na nia wchodzic przezx tlena, lecz to małe niedociagniecie psuje cały projekt!

a dzis okropne kłopoty mają na o2.pl bo nawet tlen (komunikator) mi sie nie łączy chwilami

Mi poczta na o2 chodzi git :wink:

wiesz, ja dziennie dostaje ok 100maili i musze mieć poczte cały czas dlatego zauważam wszystki awarie