Problem z wysyłaniem smsa z gg

Cześć Wam mam problem od kilku dni niemogę wysłać smsa z gg nikomu z moich kontaktów niewiem co się stało wcześniej było ok a teraz wyskakuje mi gdy chce nacisnąć wyślij taki komunikat wysłanie wiadomości sms nieudane użytkownik nieautoryzowany niewiem o co biega pomóżcie

Może chodzi o to, że nie dana osoba nie ma mozliwości odbierania sms-ów z sieci? wysyłałes już do tej osoby kiedyś sms-y z netu?

Sprobuj jeszcze normalnie ze strony wysłać…

u mnie to samo ale sa to problemy z wysylaniem do ery bo do innych wychodza

tak wysyłałem już setki smsów do tych użytkowników jednym z nich jest moja własna komórka i też nic

Jak się wejdzie na stronkę Ery to widać, że mają jakąś przebudowe (zmienił się wygląd i ogólnie), może jeszcze nie dostosowali bramek z komunikatorów do wysyłania…

Sprawdziałem z bramki na stronie dochodzą, więc mam nadzieje że niedługo z gg czy innych rzeczy tego typu będzie można wysyłać :slight_smile:

Do HeYAh tez sie nie da wysylac przez Gg sms przynajmniej ja niemoge od paru dni i tez mi pisze uzytkownik nieautoryzowany :evil: :evil: :evil:

Wystarczy wejść na strone ery, zalogować sie podawając numer tel i hasło. Podać nowe dane i dalej mozna wysyłac 10 gratisowych smskow na ere dziennie! Przez GG lub przez każdy inny program z funkcją wysyłania smsów! :slight_smile:

SORRKI ale gdy wchodze na stronke ery no i po zalogowaniu moge wysyłać smsy ale z gg nieda rady nawet jak pododawałem coś na stronce ery w moje dane też nic bez zmian pomocy

Wchodzisz na stronke ery, następnie dział bramka sms. Tam masz okienko do zalogowania się. Ja osobiście posiadam telefon w plusie, ale często wysyłam smski na ere. Dlatego założyłem sobie konto do wysyłania smsów. Podaje tylko nuerm (plusa) i hasło i jest git :slight_smile: Od jakiegoś czasu też miałem problem, ale wystarczyło że wszedłem na stronke ery, tam gdzie wspomniałem wcześniej, podałem numer, hasło, a następnie podałem kilka odpowiedzi na zadane mi pytania i od tego czasu moge wysyłać dalej smski na ere. Nie mam problemu z GG ani innym programem! Może coś przeoczyłeś?

Dokładnie tak zrobiłam jak napisał Grzel i już nie ma kłopotu, znów mogę wysyłać smsy do Ery z GG.

u mnie nic się nieda robiłem to co Wy ale nic z bramki ery to bez problemu a przez gg zero reakcji do ery pisze że użytkownik nieautoryzowany a do innych że problem z bramką pozdrawiam

A może różnicie się w wersjach gg?

w desperacji próbowałem instalować nawet wcześniejsze wersje gg ale nic teraz mam najnowszą a problem wyłonił się dużo póżniej niewiem co robić

Do ERY i HEYAH sms z neta nie dojdą. Nie spotkałem się jeszcze z taką bramką aby udostępniła to za darmo. <- Jeśli chodzi o darmowe bramki.

Zainstalujcie sobie http://www.konnekt.info. Z niego dochodzą smsy bez problemu. A przy okazji dla niewtajemniczonych to GG, Tlen, Jabber, ICQ itp itd :slight_smile:

Dojdą !!

konto w erze mam założone loguje sie itp …wszystko ok w gg też poustawiałem i nic tak na próbe zainstalowałem ten konnekt no i w tym programie jest wszystko ok da się puszczać smsy nawet fajny programik ale dalej męczy mnie gg bo nie jest wyjście nieużywać tego programu gg bezpośrednio czy też w cale ten program konnekt troche mnie denerwuje bo przyzwyczaiłem sie do gg też był fajny dalej czekam na pomoc pozdrowionka

do konnekta trzeba się przyzwyczaić. Jest całkiem inny od GG i za to też lepsze. Brak żadnych reklam i wszelakiego SPAMu.

w nowej wersji gg masz miejsce gdzie wpisac ligin i haslo zeby wyslac na ere eski i musisz miec numer z ery i zarejestrowany!! a jesli chodzi o inne sieci na plusa idzie wysylac i na idee (max 30sms/na dobe) tez ale to niejest wina kompa ani uzytkownika tylko nieraz cos sie zjebie na serwerze gg i niemoze nikt wysylac!! lub dana grupa urzytkownikow!! kazdy ma ten problem i teraz ostatnio coraz zadziej wystepuje ale wystepuja!! a po drugie urzytkownik do ktorego wysylasz musi miec uaktywniona funkcie odbioru sms z neta

ja nie mam problemu. dziennie wysyłam po 40-50 smsów do ludzi ( + i Orange ).

,wąhol, pozdrawiam mam nową wersje wpisany tam login i hasło jestem zarejestrowany na stronce ery mam komóre z ery no i nic a chodzi mi przedewszystkim o to żeby żona mogła mi smsa póścić na mój własny tel kom ona jest troche zielona no i jest dopiero na tym etapie że wie jak załączyć kompa i gg napisać smsa i wysłać instalowanie innych programów i uczenie kogoś jak obsługiwać itp nawet przez bramke ery na jej stronce odpada pomóżcie wysłałem emaila do gg ale oni mają mnie widocznie w dupie i nieodpisują