Problem z wysyłaniem w Bitcomecie

Witam mam problem z bitcometem ale nie z pobieraniem (bo idzie pięknie), ale z wysyłaniem :slight_smile: co mi grozi banem na różnych stronach.Prawie nic nie wysyłam ,myślałem ze to moze firewall wiec go wyłączyłem ale nic nie dało a i przy włączeniu bitcometa pojawia sie :błąd skryptu programu internet explorer … url:file://C:\Program Files\BitComet\fav\search_en_us.mht a i w samym bitcomecie DHT not connected co to może być dzięki

Jaka wersja. Nowa sprawie wiele kłoptów.

Najstabilniejsz 0.57. Usun twoją wersje i przeczysc rejestr i zainstaluj 0.57

:?

arkady sprawdź w opcjach czy Upload masz ustawione na Bez limitu. A jak nie to zrób jak każe Zenek

dzięki serdeczne miałeś rację Zenek ta nowa wersja bit cometa była winna teraz jest już ok

A czy BitComet jest lepszy od Azureusa? Bo ja mam problem właśnie, że jestem za NATem i w Azureusie mam prędkość ściągania 5 - 10 kb/s co nie jest przyjemne przy plikach 500MB :/, a słyszałem, że BitComet coś na to umie poradzić :expressionless: :-s

pierwszy punkt dlaczego lepiej wybrać Bitcometa niż Azerusa:

mniej wykorzystywanych zasobów

nastepny

bitcomet lepiej kontroluje pobierane i wysyłane pliki. przy wyłączeniu niepotrzebnych programów można zauważyć że w bitcomecie transfer zwiększa się czego nie zaobserwowałem w azerusie.

Mi Azureus wykorzystuje 0.5mb RAM i w porywach 5% procka więc to mi za bardzo nie przeszkadza.

O, to może być ciekawe :smiley:

A co z tym NATem? To mnie najbardziej denerwuje :expressionless:

nat w azerusie przeszkadza lecz bitcomet nie wykorzystuje nata wiec tak jak już mówiłem że jest wydajniejszy.

Zainstalowałem i guzik, nic nie ściąga :frowning:

zależy jeszcze co ściagasz :roll:

przecież tracker np może być uszkodzony lub nie działa w tym momencie :slight_smile:

Jak Azureus ten sam plik ściąga bez problemu? Z tego same trackera?