Problem z wyszukaniem odpowiedniego forum

Witam!

Zostałem wyznaczony na twórce forum internetowego szkoły, lecz to forum ma mieć odpowiednie filtry JEŚLI są one możliwe do zrealizowania, a więc tak…

Nie może to być forum, gdzie posty pojawiaja się w czasie rzeczywistym…

Musze znaleść taką wersję, gdzie posty ZAREJESTROWANYCH ( i tu będą potem dalsze pytania… ) użytkowników najpierw zostanią przefiltrowane przez moderatorów, a potem wstawione na forum. Poprostu moderatorzy muszą mieć całkowitą kontrolę nad treścią postów. Innego wariantu nie przewidujemy.

Jeśli coś takiego istnieje to najlepiej, aby miało multum narzędzi do tworzenia samego forum. Mogą pisać tylko zarejestrowani użytkownicy.

Sam korzystam z wielu forów internetowych, ale na żadnym nie widziałem takiego systemu…

Dla mnie priorytet to znalezienie rozwiązania tej pełnej kontroli postów, a reszta schodzi na drugi plan, jednakże jest bardzo pomocna.

Dzięki wielkie za pomoc.

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif

Zobacz tutaj może coś takiego znajdziesz ,a jak nie musisz sam napisać ,albo dać zlecenie:

:arrow: http://skrypty.webpc.pl/index11.html

na to nie tzreba odpowiednich narzędzi

Poprostu w Panelu Admina ustawiasz zezwolenia for na zarejestrowane i tyle.

zaden gośc juz nie napisze.

A na to spore narzędzie to trzzeba chyba samemu napisac lub zlecić komuś.

Może podrzuć pomysł na tego hacka na phpbb2.pl :stuck_out_tongue:

Tak właśnie przeglądam te różne typy i tego mojego nie dostrzegam :wink:

Trzeba napisać wszystko od nowa…

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedniego musisz napisać sam innego wyjścia niema chyba że zrobisz modyfikacje jakiegoś forum i wtedy możesz Ci się uda zobacz jeszcze phpBB przemo