Problem z wyszukaniem programu

Witam.

 

Mam taki problem, związany z wyszukaniem programów na tym portalu.

Chodzi o to, że, gdy chcę wyszukać dany program w miejscu “wyszukaj”, to nie może mi wyszukać tego programu.

W ogóle nie wyskakuje kilka stron, które powinny wyskakiwać, podczas wyszukiwania programu, pod spodem. Jest jakiś problem i nie wiem, co jest jego przyczyną…

 

Gdyby ktoś wiedział coś na ten temat, to bardzo bym prosił o pomoc.

Jakiego  programu szukasz ?

 

Wstaw zrzutkę ekranową z  wynikami  wyszukiwania, bo z  twojego opisu  niewiele można wywnioskować.

No np.chodzi mi o program, który optymalizuje system, ashampoo.

Gdy wpisuję nazwę tego programu w wyszukiwarce, to nie wybiera mi się ten program, tylko wybiera się też, jakaś wyszukiwarka, taka większa. Chodzi też o to, że, jak się wpisuję nazwę jakiegoś programu w wyszukiwarce, to od razu, na dole, powinny się pokazać kilka stron tego programu, aby można było na którąś z tych stron kliknąć.

W tym przypadku tak się nie dzieje, a to oznacza, że nie można wybrać programu, który jest potrzebny. Nie mam pojęcia, dlaczego tak się dzieje? Wcześniej było w porządku.

 

Czy teraz, lepiej przybliżyłem problem?

I w tą “większą” wyszukiwarkę wpisujesz  nazwę programu którego szukasz i masz to  czego oczekujesz :wink:

Rozumiem.

A dlaczego wybiera się ta “większa” wyszukiwarka, zamiast wyszukać danego programu, od razu, przy wybieraniu w tej małej wyszukiwarce? To jest jakiś problem, czy prawidłowa sytuacja?

Zabawny - Albo potrzebujesz prawidłowego działania strony. Normalnie, to przy wpisywaniu pierwszych liter, zaczyna się wyszukiwanie (przy pasku menu). http://prntscr.com/48k3ln

 

Po pierwsze, trzeba wyeliminować błędy ciasteczek. Jak dokładnie wyczyścić ciasteczka, to trzeba o tym poczytać dla danej przeglądarki. Cclenaner zostawia wiele ciastek, więc to nie rozwiązanie.

Często, to inne javascipt są powodowane przez działanie dodatków do przeglądarek.

 

Zabawny - a więc - Jaka przeglądarka? Jakie dodatki?

Po wyczyszczeniu ciasteczek o ponownym zalogowaniu - już można coś mówić. Właśnie dlatego był potrzebny Twój screen.

Rozumiem i dzięki.

 

Powinno być dobrze.