Problem z wyszukiwaniem obrazków w google grafika

Witam, mam problem z wyszukiwaniem obrazów w google grafika za pomocą opcji “niestandardowa rozdzielczość” czy jak kto tam woli “dokładna”. Taka opcja istniała w opcjach wyszukiwania, aczkolwiek (przynajmniej mi) zaginęła ona z oczu. Jest możliwość jedynie ustawienia opcji: duże, średnie, ikony oraz większe niż. Kiedyś można było wpisać pożądaną rozdzielczość, a obrazki które się pokazywały wyskakiwały tylko w tej “chcianej” rozdzielczości. Teraz tej opcji nie ma, nie u mnie. Czy jest jakaś możliwość przywrócenia tej opcji, gdyż takie szukanie obrazków, to wg mnie (za przeproszeniem) jest dupa, a nie szukanie. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za jej udzielenie i zainteresowanie się tematem. Pozdrawiam, Mateusz.

Nie wiedziałem, gdzie umieścić ten temat, więc zamieszczam go tu, jednakże w razie konieczności proszę o przeniesienie go do odpowiedniego działu. Dzięki :slight_smile:

Sprawdziłem. Po ostatnich zmianach Google, u mnie, ani na laptopie, ani na xp nie ma zaawansowanego wyszukiwania. Pozostaje wyszukiwanie… czasem w lepszej jakości gdzie indziej. Tu m.in. jest spis wielu stron image http://www.bluevertigo.com.ar/bluevertigo.htm

Dodane 29.11.2012 (Cz) 2:23

Znalazłem. Ta opcja jest w Grafika. Szukając obrazu, przewiń do samego dołu i kliknij widok podstawowy. Potem na widoku podstawowym przewiń do samego dołu i tam będzie Wyszukiwanie zaawansowane, gdzie możesz określać dowolną jakość.

To dalej nie jest to. W dalszym ciągu google sugeruje jakie to mają być rozmiary (więcej niż). :frowning:

PS: Kiedyś normalnie dało radę wpisywać pożądany rozmiar (rozdzielczość) obrazu, a teraz wyszukuje tylko wg sugestii google. Trochę zejście na psy wg mnie.