Problem z wyszukiwaniem tekstu na stronie w IE8

Witam,

Mam taki problem, że podczas wciśnięcia klawiszy CTRL+F w Internet Explorerze 8 (Win XP) pojawia się tylko taki biały pasek i nic na nim nie ma tzn. nie ma miejsca na wpisanie szukanego słowa itp. Czy wie ktoś może dlaczego? Zainstalowałem wyszukiwanie z pulpitu i dalej nic.

Pozdrawiam

Odinstaluj wyszukiwanie z pulpitu. Spróbuj wcisnąć ctrl+f i wpisać szukany tekst.

Kiedy nie miałem wyszukiwania z pulpitu też tak było

Z mojej strony proponowałbym Ci zmianę przeglądarki na bezpieczniejszą, stabilniejszą, która powoli przejmuje rynek przeglądarek - Mozilla Firefox :wink: . Jeżeli jednak upierasz się dalej przy IE8, to mógłbyś wstawić screen jak to mniej więcej wygląda :slight_smile:

Ten pasek który się pojawia zaznaczyłem czerwoną ramką

screenz.th.jpg

Śmiesznie to wygląda - jakby wymazane w Paint :smiley: . Zawsze możesz spróbować ponownej instalacji przeglądarki, aktualizacji poprzez Windows Update :wink:

W opcjach Internet Explorera jest (tzn. kiedyś było, a nie wiem jak teraz) coś takiego jak Resetuj ustawienia. W ostateczności możesz spróbować tego użyć - zostaną wyczyszczone wszystkie preferencje, także te ukryte oraz ustawione przez zewnętrzne programy. Możliwe, że jakiś poprzednio zainstalowany program lub toolbar zepsuł wyszukiwanie i właśnie reset IE to naprawi.

Z tym że ten problem mam od początku jak tylko zainstalowałem nową przeglądarkę. Nie instaolowałem wcześniej wersji beta i nie instaluje żadnych toolbarów