Problem z "wywaleniem" strony z serwera

Mam problem z wywaleniem strony z serwera a nawet nie srony jak z systemem do tworzenia portali,otóz zaibnstalowałem na próbe przez panel cPanel X arkusz o nazwie Xoops bo chiałem sprawdzic jaki ma wygląd,i teraz chcacy go usunąc nie mogę,bawiłem sie wczesniej pozstłąymi takimi jak phpnuke itd, i deinstallowałem je bez problemu,natomiast nie mogę tego teraz zrobic wąłsnie z Xoopem…jak sie z tym uporać??

klikajac usuń w panelu nie usuwa tego tylko strona zostaje a na niej taki komunikat:

"Warning: shell_exec() has been disabled for security reasons in /home/nazwastrony/public_html/prepare_removal.php on line 13"

Czy ktos moze miał juz taki probllem??

Jak sobie z tym poradzic i wywalic,to bo chiałem zainstalować php nuke bo najbardziej mi odpowiadało,a nie dam rady,bo chcący to zrobic w subdomenie,to bez deinstalacji porzedniego nie dam rady i musze podawac katalog do którego ma być zainstalowane.

Proszę o pomoc :slight_smile:

A nie możesz usunąć poprostu plików i przeczyścić bazy danych?? A tak na marginesie zainstaluj sobie serwer na kompie i tam testuj. :smiley:

Tylko że w MySQL w bazie tego nie ma,mam tylko tam forum i drugą stronkę,podpisana jako test i do tego katalogu wrzuconą,a chce aby strona głowna była w subdomenie a nie katalogu.

bo chcacy sie dostac na stronę głowną http://www.jakasnazwa.livenet.pl muszę dopisywać na końcu /test1 bo tak podpisałem katalog.

Wywalałem to juz przez MySQL ale to dalej siedzi,jak to wywalic??

A forum masz też w katalogu?? W subdomenie masz coś. Jakieś pliki??

Jak nie masz tego w bazie to wywal pliki, idzie je przecież usunąć no nie.

Musisz skopiować stronę główną bez żadnego katalogu lub poprostu stworzyć plik index.php i includować stronę z katalogu.