Problem z XP, nie uruchamia sie

witam

przestal mi sie uruchamiac XP, wogole nie pokazuje sie ten paseczek ladowania systemu tylko zostaje na czarnym ekranie, nie wazne czy chce uruchomic w trybie awaryjnym czy w inny sposob. wlaczam konsole odzyskiwania systemu, nie pyta mnie nawet do ktorego systemu chce sie zalogowac, ani o haslo administratora, tylko od razu wskakuje do c:\ i tyle, nie moge wejsc do zadnego katalogu, bo odmowa dostepu, nie moge uruchomic zadnego pliku .bat, nic, masakra, heeellppppp

może najlepiej było by włożyć płytkę z xp do cd ,restart kompa i boot z cd, i spróbować opcji naprawy systemu .

Lazikarmaly.gif

no tak wlasnie robie, ale po wlaczeniu konsoli nic nie moge zrobic, wszedzie odmowa dostepu

Poczytaj to

Nie wchodź do konsoli. Pierwszą R-kę (napraw) omiń, przejdź dalej potem pojawi ci się następna - jeśli wykryje system. I dopiero daj tą drugą. Nadpiszą ci sie pliki i może będzie ok.

uruchomilem go dyskietka z MS-Dosem i co ciekawe problem jest taki ze nie mam wogole katalogu:

c:\windows\system32\config

skonczylo sie na reinstalce, ale czy ktos mi powie dlaczego tak sie moglo stac? wirus? normalnie komp dziala, wylaczylem i juz sie nie uruchomil…

foniok - zacznij w końcu używać polskiej pisowni. Litery typu ą, ś, ć, ł itp są mile widziane na tym POLSKIM forum.