Problem z xp


(Mattom12) #1

Siemka, nie wiem czy to dobry dział, jeśli zły to proszę Moderatora o przeniesienie, dobra przejdźmy do rzeczy.

Od pewnego czasu jakoś system mi się sypie, jakieś pliki mi się usuwają z systemu - chyba. Bo ciągle przy uruchumieniu systemu pisze tam :

  • Tryb awaryjny

  • Tryb awaryjnny z obsluga siecu

  • Tryb awaryjny z wierszem poleceń (chyba)

  • Ostatnia dobra konfiguracja

  • Uruchom system windows normalnie.

To miałem ciągle z jakieś 3 dni temu kliknąłem Ostatnia dobra konfiguracja i zadziałało ;o dobra pograłem i w ogóle, pozniej wylaczylem komputer i właczylem go ponownie i było wtedy to co na górze kliknąłem Konsole odzyskiwania czy jakos tak z plytki windowsa, ale zapomniałem jak kto było i wolałem format zrobić :d i wszystko dobrze aż nagle taki błąd i pisze coś tam o "antywirus musi być odinstalowany i inne programy czyszczące dysk, poprzez tryb awaryjny, dobra to klikam na tryb awaryjny i d**a nie działa, potem chcialem od nowa format moze zadziała jakoś tak i ciągle pisze mi do teraz jakieś pliki nie mogą zostać znalezione czy coś i klikam byle jaki klawisz to ciągle restart i tak w kółko, wie ktoś w czym problem? Proszę Was pomóżcie. - rozpisałem się trochę i pewnie nikt nie bedzie czytał ;<

  • gdy uruchamiam tryb awaryjny i system windows normalnie, to jest ciagle czarny erkan

(Grosjean) #2

Spróbowałbym na twoim miejscu najpierw skanowania programem antywirusowym (z płyty przed uruchomieniem systemu), jeżeli nic nie znajdzie to zrób skan dysku np. hd tune http://www.dobreprogramy.pl/HD-Tune,Program,Windows,12177.html.

Jeżeli dalej nic to spróbuj instalację nakładkową Windows XP.


(Mattom12) #3

Ja wczesniej gdy udalo mi sie uruchomic system to skanowałęm i bylo troche wirusow i usuanłęm je i chyba też 1 siedzial w systemie ;| a co to ta nakładkowa?


(fiesta) #4

matj98 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038