Problem z xp

Siemka, nie wiem czy to dobry dział, jeśli zły to proszę Moderatora o przeniesienie, dobra przejdźmy do rzeczy.

Od pewnego czasu jakoś system mi się sypie, jakieś pliki mi się usuwają z systemu - chyba. Bo ciągle przy uruchumieniu systemu pisze tam :

  • Tryb awaryjny

  • Tryb awaryjnny z obsluga siecu

  • Tryb awaryjny z wierszem poleceń (chyba)

  • Ostatnia dobra konfiguracja

  • Uruchom system windows normalnie.

To miałem ciągle z jakieś 3 dni temu kliknąłem Ostatnia dobra konfiguracja i zadziałało ;o dobra pograłem i w ogóle, pozniej wylaczylem komputer i właczylem go ponownie i było wtedy to co na górze kliknąłem Konsole odzyskiwania czy jakos tak z plytki windowsa, ale zapomniałem jak kto było i wolałem format zrobić :d i wszystko dobrze aż nagle taki błąd i pisze coś tam o "antywirus musi być odinstalowany i inne programy czyszczące dysk, poprzez tryb awaryjny, dobra to klikam na tryb awaryjny i d**a nie działa, potem chcialem od nowa format moze zadziała jakoś tak i ciągle pisze mi do teraz jakieś pliki nie mogą zostać znalezione czy coś i klikam byle jaki klawisz to ciągle restart i tak w kółko, wie ktoś w czym problem? Proszę Was pomóżcie. - rozpisałem się trochę i pewnie nikt nie bedzie czytał ;<

  • gdy uruchamiam tryb awaryjny i system windows normalnie, to jest ciagle czarny erkan

Spróbowałbym na twoim miejscu najpierw skanowania programem antywirusowym (z płyty przed uruchomieniem systemu), jeżeli nic nie znajdzie to zrób skan dysku np. hd tune http://www.dobreprogramy.pl/HD-Tune,Program,Windows,12177.html.

Jeżeli dalej nic to spróbuj instalację nakładkową Windows XP.

Ja wczesniej gdy udalo mi sie uruchomic system to skanowałęm i bylo troche wirusow i usuanłęm je i chyba też 1 siedzial w systemie ;| a co to ta nakładkowa?

matj98 , proszę o zapoznanie się z tą stroną oraz tym tematem, i konkretne nazwanie tematu, używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038