Problem z XP!

Witam!

Dzis pojawil mi sie problem z Windowsem XP. Komputer sie wlacza, pojawia sie plansza “Zapraszamy”, ale kiedy chce wybrac uzytkownika windows loguje sie i wylogowuje od razu. Nie moge wejsc w profil zadnego uzytkownika i wciaz wracam do tego samego punktu. Probowalem juz tryby awaryjnego i odzyskiwania systemu. Stwierdzilem ze ponowna instalacja powinna pomoc, jednak komputer zatrzymuje sie podczas instalacji a wskaznik postepu zmienia sie nieznacznie co 5-10 minut. Nie moge sformatowac dysku poniewaz mam na nim wazne dokumenty, a robiac boot’a z dyskietki komputer nie widzi dysku C.

Prosze o pomoc!

Dysk C masz zapewne w NTFS że go nie widzi.

Aby skopiować pliki musisz użyć dyskietki z programem Volcov Commander 4.05

Ok - dzieki.

Ale czy nie ma innego sposobu zeby odzyskac system??

Myslalem zeby na 2 partycji zainstalowac inny system np. win98, ale nie wiem czy beda dzialaly mi rozne aplikacje, ktorych instalek nie mam :frowning:

Niektóre mogą ale zapewne większość niestety nie. :?

zainstaluj win 98 na drugiej partycji aby uratowac wazne dokumenty jesli nie jest w NTFS

ps. a moze wes dysk i idz do kolegi przegraj co trzeba i potem nowa instalka XP-eka

a tak apropo to :smiley:

od kiedy ten program obsługuje NTFS,

aby tak bylo trzeba zainstalowac NTFS4DOS

Nie obsługuje. :smiley: Pytanie było tylko o ntfs tylko źle to chyba sformuowałem, a program tak zapodałem. :?

Miałem to samo … Wywaliłeś pliczek z windowsa :frowning: :frowning: :frowning: :frowning:

Najlepiej to “FORMAT” Kompinowalem jak nie wiem co …

I nic … :frowning: