Problem z YouTube , grafiką , flash(chyba)

Mam ten sam problem z tą kartą graficzną . Instalowałem już kilkakrotnie sterowniki z różnych źródeł i nic. Przy próbie obejrzenia filmu na YT ekran robi się biały i trzeba resetować kompa.

jaką masz kartę graficzną?

ja zrobiłem według rady na innym forum (komputer swiat), i teraz mi sie robi ekran na czarno a nie na biało:

"Spróbuj jeszcze zwiększyć Magazyn ,wątpię by pomogło ale spróbuj,

możesz jeszcze spróbować całkowicie odinstalować Flash Player i zainstalować ponownie…Najlepiej zrób to za pomocą jakiegoś programu do de-instalacji który czyści Rejestr Systemu od razu jak np. “My Uninstaler”, lub innego o podobnych funkcjach. "

Adobe oferuje dedykowaną aplikację do usuwania Flash Player’a z systemu.

wiem, używałem flash uninstaler czy jakoś tak, jednak nie zawsze sie robi czarny ekran.

Zauważyłem też że przy indeksie wydajności systemu tak sie wywala, gdy testuje directX

Posiadasz jakąkolwiek aplikację do monitorowania temperatury podzespołów?

nie, ale to nie ma nic z temp, bo puściłem furmarka, flash banch, i nawet jakąś grę na próbę i nic, to chyba coś z softem, ale jak widać wszystko próbowane i nie wiem co jeszcze się wali, w pon oddaje na reklamacje, powiem że włożyłem inną kartę graficzną i działało, to mi wymienią, i wtedy zobaczę co dalej, tylko chciałbym tego jak najbardziej uniknąć, chciałbym jeszcze pokombinować z directem, zna ktoś może jakiś dobry deinstalator?

Problem rozwiązałem poprzez wyłączenie w biosie automatyczego sterowania częstotliwością procesoria. GFX trochę podkręciłem i od paru dni wszystko łądnie śmiga.

ooo, dzieki wielkie, szkoda że dopiero teraz zobaczyłem posta bo oddałem komputer do naprawy,

Dodane 01.07.2011 (Pt) 16:46

nie działa mi to;/