Problem z YouTube , grafiką , flash(chyba)

(Kijek B) #1

Witam, pisałem wcześniej o tym, ale nie pomogło, ale teraz już wiem o co chodzi, ale nie wiem jak temu zapobiec;]

Więc tak: mam nowy komputer z nową kartą graficzną VERTEX Radeon HD5670 1gb GDDR5. Problem jest taki, że podczas korzystania m.in. z YouTube, przy włączaniu filmiku, monitor komputera się robi biały, a komputer się zawiesza, jednak nie zawsze się to robi od początku danego filmiku, nieraz, przy drugim(nigdy nie udało mi sie przełączyć na jakiś trzeci) To chyba nie jest problem z grafiką ponieważ wszystkie gry etc działa bez problemu, nawet zainstalowałem FurMark, działało poprawnie. Jednak, kiedy wyłącze "enable hardwere acceration" wszystko działa poprawnie, łącznie z YouTube, wie ktoś może co to jest i co z tym zrobić?

(Diedripper) #2

Jaki masz zasilacz?

(Kijek B) #3

ZASILACZ I-BOX ATX 500W 12cm,

ale to nie zasilacz, bo jak pisałem, używałem wymagających programów typu FurMark, który do tego służy, i jakby miał sie wywalić na tym to by sie wywalił, to na pewno coś z tym flashem, tylko nie mam pojęcia co z tym zrobić

(Diedripper) #4

Nie wykluczam uszkodzenia fizycznego procesora..jest to w sumie prawie nie możliwe ale się zdarzyć może..jeżeli czesto osiaga(ł) on temperatury progu przełączenia mogł ulec uszkodzeniu (stopieniu)jeden z wielu elementów wew. procesora.. chodź zazwyczaj procesor działa prawidłowo lub nie dziala w ogóle. Zmieniles paste na procesorze?

(Kijek B) #5

komputer mam od czwartku, nigdy temp nie była wysoka, procesor też sie nie przeciążył, nigdy ponad 10% zużycia nie było, kontroluje to;]

(Diedripper) #6

Ja już nic więcej nie mogę zaproponować. Poczekaj jeszcze, to może wypowie się ktoś bardziej doświadczony.

(Zajczyk95) #7

hmmm... masz powgrywane flash player, shockwave'y itp. i directx możesz też wgrać najnowszy

(Mrozek360) #8

I czy sterowniki wszystkie ? ;d

(Kijek B) #9

wszystko poinstalowane, najnowsze, komplet sterowników

(Kijek B) #10

wszystko poinstalowane, najnowsze, komplet sterowników

(Zajczyk95) #11

hmmm... nie wiem... spróbuj może popracować na innej przeglądarce bo narazie nic innego nie przychodzi mi do głowy...

(Kijek B) #12

niestety dzieje się tak również na Firefoxsie, wcześniej używałem Google Chrome

(Zajczyk95) #13

spróbuj wgrać jakieś inne sterowniki ale najpierw te dobrze usuń tu masz ładnie opisane http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=2889

(Kijek B) #14

wszystkie sterowniki związane z grafiką?(flash player, do karty graficznej, directx etc?)

(Zajczyk95) #15

na początek tylko od grafiki :slight_smile:

(Kijek B) #16

ok, sprubuję, ale już kombinowałem z tym troche

(Mrozek360) #17

Hmm.. a może inaczej spróbuj czy nadal jest błąd na Live CD Linuxa np. ubuntu czy fedora

(system) #18

Podejrzewam, że nie o taką odpowiedź ci chodziło.

Wujek Google rozwiązuje zagadkę: Słyszę dźwięk, ale nie może zobaczyć video (czarna skrzynka, dziwne paska przewijania, itp.)

(Kijek B) #19

do Mrozek44 : nie ma problemu, korzystam z konppixa, ale teraz mam zupełnie inny komputer, wszystko inne

do iSalt0 : jak to się dzieje to dźwięku nie słyszę, cały komputer się zawiesza

(system) #20

Tylko w wypadku, gdy masz możliwość dostania się do wnętrza kompa i znasz się na rzeczy ODŁĄCZ KOMPA OD PRĄDU i spróbuj przełożyć/docisnąć kartę, jak również podociskać wtyczki.