Problem z YouTube , grafiką , flash(chyba)

Witam, pisałem wcześniej o tym, ale nie pomogło, ale teraz już wiem o co chodzi, ale nie wiem jak temu zapobiec;]

Więc tak: mam nowy komputer z nową kartą graficzną VERTEX Radeon HD5670 1gb GDDR5. Problem jest taki, że podczas korzystania m.in. z YouTube, przy włączaniu filmiku, monitor komputera się robi biały, a komputer się zawiesza, jednak nie zawsze się to robi od początku danego filmiku, nieraz, przy drugim(nigdy nie udało mi sie przełączyć na jakiś trzeci) To chyba nie jest problem z grafiką ponieważ wszystkie gry etc działa bez problemu, nawet zainstalowałem FurMark, działało poprawnie. Jednak, kiedy wyłącze “enable hardwere acceration” wszystko działa poprawnie, łącznie z YouTube, wie ktoś może co to jest i co z tym zrobić?

Jaki masz zasilacz?

ZASILACZ I-BOX ATX 500W 12cm,

ale to nie zasilacz, bo jak pisałem, używałem wymagających programów typu FurMark, który do tego służy, i jakby miał sie wywalić na tym to by sie wywalił, to na pewno coś z tym flashem, tylko nie mam pojęcia co z tym zrobić

Nie wykluczam uszkodzenia fizycznego procesora…jest to w sumie prawie nie możliwe ale się zdarzyć może…jeżeli czesto osiaga(ł) on temperatury progu przełączenia mogł ulec uszkodzeniu (stopieniu)jeden z wielu elementów wew. procesora… chodź zazwyczaj procesor działa prawidłowo lub nie dziala w ogóle. Zmieniles paste na procesorze?

komputer mam od czwartku, nigdy temp nie była wysoka, procesor też sie nie przeciążył, nigdy ponad 10% zużycia nie było, kontroluje to;]

Ja już nic więcej nie mogę zaproponować. Poczekaj jeszcze, to może wypowie się ktoś bardziej doświadczony.

hmmm… masz powgrywane flash player, shockwave’y itp. i directx możesz też wgrać najnowszy

I czy sterowniki wszystkie ? ;d

wszystko poinstalowane, najnowsze, komplet sterowników

wszystko poinstalowane, najnowsze, komplet sterowników

hmmm… nie wiem… spróbuj może popracować na innej przeglądarce bo narazie nic innego nie przychodzi mi do głowy…

niestety dzieje się tak również na Firefoxsie, wcześniej używałem Google Chrome

spróbuj wgrać jakieś inne sterowniki ale najpierw te dobrze usuń tu masz ładnie opisane http://www.gram.pl/pomoc_poradnik.asp?p=2889

wszystkie sterowniki związane z grafiką?(flash player, do karty graficznej, directx etc?)

na początek tylko od grafiki :slight_smile:

ok, sprubuję, ale już kombinowałem z tym troche

Hmm… a może inaczej spróbuj czy nadal jest błąd na Live CD Linuxa np. ubuntu czy fedora

Podejrzewam, że nie o taką odpowiedź ci chodziło.

Wujek Google rozwiązuje zagadkę: Słyszę dźwięk, ale nie może zobaczyć video (czarna skrzynka, dziwne paska przewijania, itp.)

do Mrozek44 : nie ma problemu, korzystam z konppixa, ale teraz mam zupełnie inny komputer, wszystko inne

do iSalt0 : jak to się dzieje to dźwięku nie słyszę, cały komputer się zawiesza

Tylko w wypadku, gdy masz możliwość dostania się do wnętrza kompa i znasz się na rzeczy ODŁĄCZ KOMPA OD PRĄDU i spróbuj przełożyć/docisnąć kartę, jak również podociskać wtyczki.